Eminem ukryl do své nejslavnější písně tajný vzkaz! Tohle uslyšíte, když si ji pustíte pozpátku!

Jedna z písní Eminema údajně obsahuje tajnou zprávu. Dokážete ji rozluštit?

Konspirační teorie kolem Eminema neustávají! Nedávno se vyrojily spekulace, že je slavný rapper již ve skutečnosti 13 let po smrti. Dokazovat to mají fotografie, na nichž vypadá podle fanoušků od té doby zcela odlišně. A nyní se objevila na scéně teorie, podle níž zakomponovala americká hvězda do své dvacet let staré skladby tajnou zprávu.

Když v roce 1999 vydal Eminem song My Name Is, stal se velkým hitem, který z něj udělal jednoho z nejslavnějších a nejvlivnějších rapperů na přelomu tisíciletí. Nyní se fanoušci k songu vrátili a zjistili, že je v něm ukryté tajné, podprahové sdělení, kterého si posluchač všimne až ve chvíli, kdy si refrén přehraje pozadu.

V originální verzi můžeme slyšet Eminemova slova "Hi! My name is... (what?), My name is... (who?), My name is... Slim Shady. Hi! My name is... (huh?), My name is... (what?), My name is... Slim Shady." Když se ale pustí skladba pozpátku, najednou se v textu objevuje Eminemovo jméno. "It is Slim. It's Eminem, it's Eminem, it's Eminem. It is Slim. It's Eminem, it's Eminem, it's Eminem." Udělal tohle rapper skutečně úmyslně? Pokud ne, je to skutečně velmi šťastná náhoda.

Sdílejte článek
Štítky konspirace Eminem rap tajná zpráva

Přečtěte si také