Showbyznys

29. března 2022 14:01

redakce Prima Lajk

Expert na řeč těla prozradil, zda byl skandál na Oscarech nahraný. Je Will Smith fakt tak dobrý herec?

Odborník na řeč těla utnul dohady o tom, zda byla oscarová facka Willa Smithe zinscenovaná.

Pokud nežijete v jeskyni, určitě vám neušel skandál na letošních Oscarech, o který se postaral americký herec Will Smith společně s komikem Chrisem Rockem. Vyhrocená situace nastala poté, co se moderátor opřel do Smithovy manželky Jady Pinkett Smith, která trpí alopecií. V přímém přenosu tak herci ujely nervy a vtipálkovi Rockovi nafackoval, aby bránil svou ženu.

Po incidentu však začalo lidem vrtat hlavou, zda nebyla celá scénka jenom nahraná a uměle vykonstruovaná. Rozseknout se to rozhodnul britský psycholog a expert na řeč těla Darren Stanton, jehož přezdívka „detektor lži“ je víc než výmluvná. Podle něj byla Smithova reakce upřímná a nával emocí jednoduše nemohl předstírat.

„Jakmile Chris Rock zavtipkoval na adresu herečky Jady Pinkett Smith, bylo vidět, že ji to hodně znepokojilo. Cítila se ztrapněná a ponížená,“ analyzoval celou reakci manželů Stanton. „Will se na druhou stranu lehce zasmál a opřel se v křesle, což je jasná známka napětí,“ doplnil s tím, že Chris Rock podle svého postoje vůbec nečekal, na co se Smith chystá.

Ačkoli se na internetu objevila řada teorií s tím, že byla konfrontace nahraná, se expert na řeč těla nedomnívá, že by nával takových emocí mohl Will Smith předstírat. „Tohle bylo na sto procent skutečné,“ nechal se slyšet Darren Stanton.

Sdílejte článek
Štítky Oscar skandál Will Smith Chris Rock

Přečtěte si také