Showbyznys

29. března 2022 09:32

redakce Prima Lajk

Will Smith se omluvil za facku na Oscarech. Co vzkázal komikovi Chrisu Rockovi?

Will Smith dal facku komikovi

Hollywoodský herec se na Instagramu omluvil moderátorovi, kterému vlepil facku při předávání prestižních cen Oscar.

Poslední dny se nemluví o ničem jiném než o skandále amerického herce Willa Smitha, který během předávacího ceremoniálu filmových cen Oscar v přímém přenosu nafackoval komikovi a moderátorovi Chrisu Rockovi. Jednal tak poté, co si Rock udělal legraci ze Smithovy manželky Jade a přirovnal jí k tenkrát plešaté Demi Moore, když hrála ve snímku G. I. Jane.

Will Smith po tomhle nemístném vtípku vstal a vlepil moderátorovi takovou facku, až skoro spadnul na zem. Ze sedačky na něj poté ještě řval „Neber si jméno mojí ženy do své za*rané huby!“. Za své chování se pak herec omluvil celé Akademii, která ceny předává, když si šel na pódium převzít cenu za ztvárnění Richarda Williamse, otce slavných tenistek.

Nyní se však rozhodnul kapitolu uzavřít i s komikem Chrisem Rockem, kterému se veřejně omluvil na svém Instagramu. „Násilí ve všech svých podobách je jedovaté a ničivé. Mé chování na předávání Oscarů bylo nepřijatelné a neomluvitelné. Vtipy na můj účet jsou součástí práce, ale řeči o zdravotním stavu Jady pro mě byly příliš velkým soustem a reagoval jsem emotivně,“ zpytoval svědomí na sociální síti. „Rád bych se ti, Chrisi, veřejně omluvil. Přehnal jsem to a udělal jsem chybu,“ veřejně se kal herec s tím, že je mu po incidentu trapně.

Sdílejte článek
Štítky Oscar skandál facka Will Smith Chris Rock