Showbyznys

28. března 2022 16:49

redakce Prima Lajk

Známý rapper tvrdí, že mezi Willem Smithem a Chrisem Rockem je vše v pořádku. Už se po slavné facce usmířili?

Jak je na tom vztah herce Willa Smithe a Chrise Rocka po facce na Oscarech?

„Vynech jméno mé ženy z tvé zk**vené klapačky!“ Tak touhle větou na včerejších Oscarech Will Smith umlčel nejen komika a herce Chrise Rocka, ale potažmo i celý sál. Rock totiž urazil jeho manželku Jadu Pinkett-Smith nevhodným vtipem o pleši, a byť to chvíli vypadalo, že všichni trapný incident v tichosti přejdou, Smithovi rázem vybouchly nervy a Rocka udeřil otevřenou dlaní před zraky celého světa.

Následující zbytek večera se intenzivně řešilo, jestli je v pořádku, aby Smith na Oscarech po takovém fyzickém napadení zůstal, aby vůbec vyhrál Oscara – kterého nakonec opravdu i vyhrál – nebo jestli by Chris Rock neměl třeba podat trestní oznámení. Nic z toho se ale nakonec neudálo a jak nyní potvrdil přítel obou hollywoodských hvězd rapper Sean Combs aka Diddy, celý spor je prý urovnán.

Diddy naznačil, že jsou Rock se Smithem v podstatě bratři a není mezi nimi žádná zlá krev. Vše se vyřešilo oním incidentem, po kterém se Smith veřejně omluvil – byť ne přímo Rockovi – a Rock sám pak nejspíš tuší, že svůj vtip mírně přehnal a že podobná reakce mohla přijít. Nakonec to tak v jejich vztahu a přátelství nebude problém. Momentálně už mezi nimi prý není nic víc než láska. No, jestli má Diddy pravdu, nebo bude celý večer mít ještě nějakou dohru, se nejspíš brzy dozvíme.

Sdílejte článek
Štítky přátelství facka Will Smith Chris Rock Oscaři Diddy

Přečtěte si také