Showbyznys

28. března 2022 11:27

redakce Prima Lajk

Policie se vyjádřila k facce Willa Smithe! Podal na něj napadený komik trestní oznámení?

Will Smith dal facku komikovi

Letošní udělování filmových cen Oscar bylo vše jenom ne nudné.

Tak tahle facka sedla. Kontroverzní moment letošních Oscarů už jste nejspíš viděli, možná jste ho viděli i víckrát, ostatně podobně šokujících momentů slavnostní předávání filmových cen příliš nepamatuje.

Každopádně stalo se, Will Smith po nepatřičném vtípku herce Chrise Rocka na adresu jeho manželky Jady Smith vyrazil na pódium, udeřil Rocka otevřenou dlaní, vrátil se na místo a pak ho ještě sprostě seřval. Vše v živém přenosu před zraky nejen zděšených účastníků večera, ale i milionů diváků po celém světě. Někteří jej za to chválí, jiní tvrdí, že to přehnal. A pár lidí dokonce požaduje, aby za to skončil ve vězení.

To se ale nejspíš nestane, poněvadž samotný Chris Rock údajně nekontaktoval losangeleské policejní oddělení a nepodal na Smitha trestní oznámení. Celá věc tak nejspíš zůstane jen u smutné fyzické dohry hloupého vtipu, za kterou se později Smith sice omluvil, ale pouze pořadatelům a dalším nominovaným, nikoli Rockovi. Sám Chris Rock se pak k celé situaci zatím oficiálně nevyjádřil.

Sdílejte článek
Štítky vtip filmy facka Will Smith Chris Rock Oscaři Jada Pinkett-Smith