Showbyznys

7. prosince 2022 11:22

redakce Prima Lajk

Fanoušci kritizují hvězdu seriálu Wednesday. Co porušila při natáčení chválené taneční scény?

Fanoušci se ostře pustili do herečky Jenny Ortegy za její slova ohledně natáčení ikonické taneční scény.

Nedávno bylo odhaleno, že nový seriálový hit Wednesday se řadí na Netflixu mezi nejsledovanější seriály všech dob. Lidé si zkrátka novinku Tima Burtona o slavné Wednesday Addams coby mladé detektivce zamilovali a nemohli se jí v posledních týdnech nabažit. Velký podíl na tom má pak samotná představitelka hlavní role Jenna Ortega, jejíž způsob hraní dostal spoustu diváků do kolen.

Ortega si tak doposud užívala samou chválu a velkou pozornost, která jenom vzrostla poté, co navíc prozradila, že si ikonickou taneční scénu ze seriálu zchoreografovala sama. Nyní se ale ocitla zároveň i terčem kritiky, protože k natáčení scény údajně došlo během toho, co zároveň měla covid.

Zatímco tak herečka popisovala v jistém rozhovoru, jak to bylo náročné, jak jí bolelo celé tělo, a jak nevěděla, jestli cokoliv z toho, s čím přišla, bude fungovat, fanoušci na internetu už si brousili nože. Herečka totiž podle nich jednala nezodpovědně, vědomě ohrožovala ostatní členy štábu, a nikdo tak nechápe, proč vůbec takovou informaci sdílela. A protože to věděl i režisér a další tvůrci, čelí nyní kritice i oni. Situace je navíc poměrně vážná, celou záležitostí by se totiž mohl brzy začít zabývat i samotný Netflix, jenž má velmi přísná pravidla pro natáčení během pandemie.


Přečtěte si také