Virály

6. prosince 2022 14:19

redakce Prima Lajk

Fanoušci si přejí lesbický vztah Wednesday a její spolubydlící. Jak na to reagovaly herečky?

Bude Wednesday na holky?

Říká se, že protiklady se přitahují. V případě seriálového hitu Wednesday a stejnojmenné hlavní postavy bychom si ale troufli říct, že ji naopak odrazují nejen veškeré protiklady, ale prakticky i všechno ostatní. Což je v pořádku, protože to odjakživa bylo součástí její postavy.

Jenže vysvětlete to nadrženým náctiletým fanouškům, kteří po skončení seriálu zaplnili sociální sítě hashtagem #Wenclair, pod nímž vyjadřovali své přání, aby hlavní postava a její spolubydlící Enid Sinclair skončily spolu jako pár. Snahy o LGBTQ+ podzápletku v budoucích řadách se nakonec dostaly až k oběma mladým představitelkám, které na to pochopitelně záhy musely reagovat.

Jenna Ortega tak například prozradila, že v perfektním světě by její postava a Enid podle ní skutečně byly přítelkyněmi. Emma Myers, jež ztvárnila Enid, později reagovala na slova Jenny a řekla, že si pamatuje na to, jak o romantickém vztahu mezi jejich postavami neustále vtipkovali během natáčení. Nakonec si však myslí, že obě dívky fungují lépe coby nejlepší kamarádky, a ještě dodala, že doufá, že se v druhé řadě Enid k Wednesday opět připojí a bude jí pomáhat s řešením další vraždy. Třeba tuto lesbickou podzápletku ale autoři ještě v budoucnu někdy prozkoumají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také