Showbyznys

16. března 2023 15:31

redakce Prima Lajk

Fanoušci obviňují manželku Justina Biebera z útoků na Selenu Gomez. Jak dlouho už ji zesměšňuje?

Vážně manželka Biebera cíleně zesměšňuje Selenu Gomez?

Lidé zase mají až příliš mnoho volného času a někteří jej bohužel v těchto dnech tráví tím, že spekulují a analyzují jakékoli drobné detaily na sociálních sítích svých oblíbených celebrit. Na internetu se tak čerstvě začala šířit nová konspirační teorie, která tvrdí, že manželka Justina Biebera Hailey Baldwin Bieber už dlouhé měsíce nenápadně zesměšňuje Bieberovu bývalku Selenu Gomez. Důkazy?

Údajně se jedná o kopírování všelijakých póz na Instagramu, trollování během živého setkání a společného focení nebo patrná gesta směrem právě k bývalé disneyovské hvězdě. Zejména to poslední vedlo v posledních týdnech ke hlasité kampani ze strany fandů Gomez, kteří nyní Hailey pomlouvají, kudy chodí a útočí i na jejího muže.

Hailey je tak už delší dobu v hledáčku všech možných kritiků, čemuž nepomohl ani nedávný skandál kolem jejích kosmetických přípravků, které lidem způsobily popáleniny a alergické reakce. Kolem a kolem by zkrátka Hailey nejspíš měla přestat zcela komentovat nebo jakkoliv reagovat na život Seleny Gomez, vyřešit si své vlastní problémy a ideálně nějakou dobu neprovokovat, jinak se situace bude zjevně jenom zhoršovat.


Přečtěte si také