Showbyznys

15. března 2023 17:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Manželka Biebera čelí drsné kritice. Vážně její kosmetika lidem způsobila popáleniny?

Hailey Bieber čelí kritice kvůli nekvalitní kosmetice. Lidem prý způsobila popáleniny.

Manželka Justina Biebera a známá modelka Hailey Baldwin Bieber momentálně nepatří mezi nejpopulárnější osoby na internetu. Vlastně už to trvá nějaký ten pátek, od chvíle, kdy zdánlivě urážela na dálku Justinovu bývalku Selenu Gomez, která se naopak u lidí těší obří oblibě. Nedávno tak například Justina na koncertu lidé vypískali a začali skandovat „Fuck Hailey“.

Teď se ale pro změnu dostala modelka a taky začínající podnikatelka do nových potíží. Na sociálních sítích totiž začínají kolovat videa a klipy o tom, jak její kosmetické přípravky lidem způsobily zdravotní potíže a v některých případech dokonce popáleniny. Důvodem jsou alergické reakce na látku, která zřejmě nebyla nikde zmíněná.

@lanafrederick_

Am I the only one?😓 #rhode #rhodeskin #rhodeskincare #haileybieber #hailey #rhodereview #skincare #breakout #milia

♬ original sound - Tristen🧃

Nakonec se lidé dopátrali, že reakci nejspíš vyvolává palmový olej z ořechů – ten ale není v žádném z příbalových letáků popsán jako součást přípravku. Je však třeba zdůraznit, že v USA podle všeho nemají kosmetické značky nařízeno podobná varování uvádět. Zatímco tak lidé nemohou Haiely přímo žalovat, jednoznačně se požadují nápravy a bude velmi zajímavé sledovat, jestli na to modelka nějak zareaguje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také