Filmový úlet roku! Justin Bieber si zahraje v novém snímku vedle Cristiana Ronalda! O čem bude?

Filmový trhák nebo jen špatný vtip?

Tak tohle je hodně velké překvapení! Slavnému zpěvákovi Justinu Bieberovi už zřejmě nestačí narvaná pódia a chce se stát velkou hollywoodskou hvězdou. Po pár hereckých štěcích se totiž nyní dočkal hlavní role v chystaném filmovém trháku. A hereckého parťáka mu nebude dělat nikdo menší, než jeden z nejlepších světových fotbalistů, Cristiano Ronaldo!

Jak je tak bizarní obsazení vůbec možné, říkáte si? Dosud nepojmenovaný snímek totiž bude pojednávat o slavném klubu Real Madrid. Bieber si v něm zahraje mladého fotbalistu, jenž do Realu přijde jako mladý fotbalový talent a změní se tu ve sportovní megahvězdu. Film by se pak měl natáčet i při reálných fotbalových utkání a právě v nich bude Ronaldo své umění předvádět nejvíce. Ve scénách mimo fotbalové hřiště ho tak, doufejme, příliš neuvidíme.

Snímek pak pochází od producentů slavné fotbalové trilogie Góóól! a má stát neuvěřitelných 100 milionů dolarů. Tvůrci tak chtějí z filmu s Bieberem v hlavní roli nový filmový megahit, v němž by se měl objevit také David Beckham a spekuluje se prý i o účasti filmové legendy, Clintu Eastwoodovi. Tohle bude buď velký hit, nebo nechtěná komedie. Na co to tipujete vy?


Přečtěte si také