Jako by mu z oka vypadl
Autor: Facebook/Morgan County Sheriff's Office Jako by mu z oka vypadl

FOTO: Drsňák The Rock zareagoval na fotku svého dvojníka. Co svému dvojčeti vzkázal?

Tamara F. . Publikováno: 01.09.2021
Před pár dny jsme vám představili alabamského policistu, který vypadá jako by z oka vypadl slavnému herci a zápasníkovi Dwaynu Johnsonovi. Fotka dvojníka se nyní dostala až ke samotné hvězdě, která mu poslala vzkaz.

reklama

Šerif Eric Fields z okresu Morgan County v Alabamě se stal ze dne na den virální hvězdou díky fotce, na které vypadá jako dvojče sympaťáka The Rocka. Fotka usmívajícího se policisty obletěla všechny sociální sítě, a tak byla jen otázka času, kdy se dostane i k samotné legendě akčních trháků. Zdá se, že neskutečná podoba na Johnsona opravdu zapůsobila, protože Filedsovi dokonce navrhl, aby spolu zašli na drink.

Na svém twitterovém účtu svému dvojčeti napsal: „No do p*dele! Páni. Ten týpek vlevo je daleko hustší! Opatruj se, brácho, a díky ti za tvé služby. Musíme si spolu někdy dát @Teremanu (tequila Dwayne Johnsona) a ty mi budeš vyprávět všechny tvoje ,rockový‘ historky, protože já VÍM, že jich máš dost.“ Musíme říct, že tuhle dvojku bychom moc rádi viděli spolu. Třeba se někdy dočkáme i toho, že je uvidíme na stříbrném plátně bok po boku.

Dvojnice Scarlett Johansson 1

VIDEO: Lepší než Scarlett Johansson? Dvojnice slavné herečky ukázala parádní cosplay Black Widow!

Jak to muže změnilo?

FOTO: Týpek měsíc kopíroval dietu a cvičení The Rocka! Tohle to provedlo s jeho tělem…

reklama