Showbyznys

16. prosince 2020 17:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Gabriela Koukalová se nechala se vyfotit úplně NAHÁ! Co všechno na odvážné fotce ukázala?

Bývalá biatlonistka a moderátorka pořadu SHOWTIME ukázala, že jí nahota opravdu není cizí.

Už zítra, tedy ve čtvrtek 17. prosince, vychází velmi očekávané číslo panského magazínu Playboy, do něhož nafotila své nejodvážnější fotky kariéry slavná Gabriela Koukalová. Moderátorka pořadu SHOWTIME ukázala, že se nahoty opravdu nebojí, rozhodně se nestydí, a dokonce si i s humorem malinko postěžovala, že byla při focení ještě docela oblečená. To ale rozhodně neplatí o titulní fotce.

Na obálce nového Playboye se totiž Koukalová objevuje zcela nahá, pouze ve vysokých podpatcích. Jedná se tak nejspíš o sen mnoha mužů, ale rozhodně také o tu nejžhavější a nejodvážnější fotku, jakou kdy bývalá sportovní hvězda udělala. Zařadila se tak mezi mnoho slavných žen, které fotografové věhlasného magazínu zvěčnili pro titulní stranu. Celé focení ovšem rozhodně nemá být lacinou erotikou, ale vzniklo pro dobrou věc.

Z fotek totiž vnikl také charitativní kalendář, jehož výtěžek půjde do Fondu Gábi v rámci nadace Konto Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Fond Gábi mimo jiné pomáhá mladým sportovcům, kteří se potýkají s fyzicky i psychicky náročnými tréninky a závody. Už nyní navíc kalendář slaví úspěch a prodává se raketovou rychlostí. Tak si ho koukejte, pánové, taky koupit, dokud to ještě jde!

Charitativní kalendář je v prodeji na webové stránce www.hithit.cz a celkem bude v prodeji 222 kusů. Základní cena jednoho kalendáře je 555 Kč, s osobním věnováním Gabriely pak 11 111 Kč. Pět zájemců si také může ke kalendáři s věnováním zakoupit za 55 555 Kč speciální zážitek – večeři s moderátorkou.

Nové číslo časopisu Playboy s Gabrielou Koukalovou na obálce vychází 17. prosince.

Podívejte se také na galerii ze samotného foceni:

Sdílejte článek
Štítky playboy nahá Showtime gabriela koukalová odvážné fotky

Přečtěte si také