Showbyznys

11. prosince 2020 13:55

redakce Prima Lajk

GALERIE: Gabriela Koukalová se svlékla a ukázala žhavé tělo! Sexy fotky udělala kvůli této dobré věci

GALERIE: Gabriela Koukalová se svlékla a ukázala žhavé tělo! Sexy fotky udělala kvůli této dobré věci

Takhle jste Gabrielu Koukalovou ještě rozhodně neviděli. A mnoho mužů si přesně něco takového přálo. Slavná biatlonistka, držitelka dvou olympijských medailí a moderátorka pořadu SHOWTIME ukázala, že jí nahota a odvážné fotky nejsou cizí. Nafotila totiž žhavé fotografie koketující s nahotou nejen pro nové číslo magazínu Playboy, ale také pro charitativní kalendář. A známá sportovkyně se v něm rozhodně ničeho nebála!

Celé focení ovšem rozhodně nemá být lacinou erotikou, ale vzniklo pro dobrou věc. Následný výtěžek z prodeje kalendářů zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konto Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Fond Gábi mimo jiné pomáhá mladým sportovcům, kteří se potýkají s fyzicky i psychicky náročnými tréninky a závody. Gabriela Koukalová proto spolupracuje s psychology, sportovci a nutričními specialisty a snaží se poukázat na důležitost správné výživy a psychické pohody, jejichž absence může vést až k vážným problémům. Své zkušenosti mladým lidem předává mimo jiné na workshopech. Gabriela by prodejem kalendáře ráda vybrala půl milionu korun.

Focení kalendáře pak nedělalo Koukalové žádný problém. Naopak si myslela, že fotografie budou ještě odvážnější a odhalenější. „Pocházím ze sportovního prostředí, kde nahota není tabu, takže mi to nedělalo žádný problém,“ svěřila se v reportáži pro SHOWTIME. Charitativní kalendář je v prodeji na webové stránce www.hithit.cz a celkem bude v prodeji 222 kusů. Základní cena jednoho kalendáře je 555 Kč, s osobním věnováním Gabriely pak 11 111 Kč. Pět zájemců si také může ke kalendáři s věnováním zakoupit za 55 555 Kč speciální zážitek – večeři s moderátorkou.

Nové číslo časopisu Playboy s Gabrielou Koukalovou na obálce vyjde 17. prosince.

Sdílejte článek

Přečtěte si také