Showbyznys

21. června 2022 16:54

redakce Prima Lajk

FOTO: Johnny Depp poslal fanouškům varovný vzkaz. Na co by si měli dávat pozor?

Johnny Depp varuje fanoušky. Na co si mají dávat pozor?

Herec Johnny Depp vydal varovný vzkaz všem, kteří jej v rámci sledování soudu s jeho manželkou Amber Heard začali sledovat na sociálních sítích. Poté, co si hvězda Pirátů z Karibiku založila vlastní TikTok účet a natočila všem děkovné video, díky čemuž nasbírala za pár týdnů 15 milionů sledujících, se na internetu totiž objevilo několik nových profilů, které tvrdí, že rovněž patří Deppovi. Jedná se však o podvodníky.

V příspěvku na svém Instagramu Depp napsal: „Byl jsem upozorněn, že existují falešné účty, které předstírají, že jsem já nebo lidé, kteří se mnou pracují. Chci tak jasně říct, že nemám žádné jiné soukromé ani vedlejší účty na žádných platformách. Toto jsou jediné stránky provozované mnou a mým týmem, kde sdílíme aktualizace a komunikujeme: Instagram @JohnnyDepp, TikTok @JohnnyDepp, Facebook @JohnnyDepp, Discord @JohnnyDepp0854.“

Herec tak vyzval fanoušky, aby zůstali obezřetní, protože ti, kteří jsou zodpovědní za falešné účty, mohou ve své snaze někoho podvést pokračovat i poté, co je Deppův tým nahlásí. Případem se ale bude zabývat i nadále, aby tento problém co nejrychleji vyřešil.


Přečtěte si také