Johnny Depp poslal fanouškům varovný vzkaz
Autor: profimedia.cz Johnny Depp poslal fanouškům varovný vzkaz

FOTO: Johnny Depp poslal fanouškům varovný vzkaz. Na co by si měli dávat pozor?

rd. Publikováno: 21.06.2022
Johnny Depp varuje fanoušky. Na co si mají dávat pozor?

reklama

Herec Johnny Depp vydal varovný vzkaz všem, kteří jej v rámci sledování soudu s jeho manželkou Amber Heard začali sledovat na sociálních sítích. Poté, co si hvězda Pirátů z Karibiku založila vlastní TikTok účet a natočila všem děkovné video, díky čemuž nasbírala za pár týdnů 15 milionů sledujících, se na internetu totiž objevilo několik nových profilů, které tvrdí, že rovněž patří Deppovi. Jedná se však o podvodníky.

Důležité varování
Autor: instagram.com/johnnydepp/ Důležité varování


V příspěvku na svém Instagramu Depp napsal: „Byl jsem upozorněn, že existují falešné účty, které předstírají, že jsem já nebo lidé, kteří se mnou pracují. Chci tak jasně říct, že nemám žádné jiné soukromé ani vedlejší účty na žádných platformách. Toto jsou jediné stránky provozované mnou a mým týmem, kde sdílíme aktualizace a komunikujeme: Instagram @JohnnyDepp, TikTok @JohnnyDepp, Facebook @JohnnyDepp, Discord @JohnnyDepp0854.“

Herec tak vyzval fanoušky, aby zůstali obezřetní, protože ti, kteří jsou zodpovědní za falešné účty, mohou ve své snaze někoho podvést pokračovat i poté, co je Deppův tým nahlásí. Případem se ale bude zabývat i nadále, aby tento problém co nejrychleji vyřešil.

Dcera Elona Muska požádala soud o změnu jména 1

Trans dcera Elona Muska požádala o změnu jména. Proč svého otce tolik nenávidí?

reklama