Showbyznys

21. června 2022 16:29

redakce Prima Lajk

Trans dcera Elona Muska požádala o změnu jména. Proč svého otce tolik nenávidí?

Trans dcera Elona Muska zažádala o změnu jména, nechce mít se svým otcem nic společného.

Elon Musk, miliardář, podnikatel a podle mnohých génius, je taky již pár let mnohonásobným tatínkem. Jedno z jeho dětí teď ale dalo jasně najevo, že se svým otcem nechce mít nic společného. A tak si zažádalo o změnu jména i příjmení.

Podle právních dokumentů předložených u soudu v Los Angeles a citovaných bulvárním serverem TMZ požádal Xavier Musk o změnu jména. Transgender teenagerovi bylo v dubnu 18 let a nyní chce být legálně známý jako Vivian Jenna Wilson. Jméno Wilson pochází od její matky, kanadské autorky Justine Wilsonové, která byla v letech 2000 až 2008 vdaná za Muska.

Vivian chce být také uznána jako žena. Není to ale jenom o změně pohlaví. Dokumenty naznačují velkou roztržku s jejím otcem. Podle soudních spisů Vivian uvedla důvod změny svého jména takto: „Genderová identita a skutečnost, že již nežiji se svým biologickým otcem a ani si nepřeji být s ním v žádném případě, tvaru nebo formě spojována.“ Sám Musk hádku v rodině nijak nekomentoval, na Twitteru ale nadále útočí na všechny a na všechno, včetně trans komunity. Není tak těžké pochopit, proč by ho jeho trans dcera za to neměla moc v lásce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také