Showbyznys

24. listopadu 2020 15:52

redakce Prima Lajk

FOTO: Johnny Depp zapózoval na bizarní fotce za mřížemi. Vážně se mu tenhle výsměch povedl?

Hollywoodská hvězda reaguje na nedávný rozsudek a svou problematickou situaci poměrně divným způsobem.

Herecká hvězda Johnny Depp to nemá aktuálně v Hollywoodu zrovna jednoduché. Poté, co prohrál ve Velké Británii soudní spor s deníkem The Sun, který tak v podstatě potvrdil slova bulváru o tom, že je Depp domácí násilník, se herec nachází v pozici hollywoodského vyvrhela, od něhož dávají producenti ruce pryč. Depp sám pak musel skončit v roli záporáka Grindelwalda v kouzelnické sérii Fantastická zvířata a hrozí mu, že o práci dlouho nezavadí. Jenže on na nelehkou situaci, krutý rozsudek i další obvinění, jimž kvůli bouřlivému vztahu s ex Amber Heard čelí, reaguje poměrně bizarním způsobem.

Slavný herec byl totiž o víkendu oceněn Zlatou žábou na polském festivalu EnergaCamerimage. A cenu oslavil opravdu podivně. Kromě děkovné řeči festivalu totiž přišel i s fotkou převzetí ceny. A na fotce je zavřený za mřížemi a spokojeně se směje. Depp chce tak dát asi najevo, že je mu současná situace u zadku a z rozsudku i mnohých odpůrců si dělá legraci.

Ostatně fanoušků, kteří na jeho podporu podepisují různé internetové petice, je pořád mnoho. Opravdu je však na místě dělat si legraci z toho, že vás soud v podstatě označí za domácího násilníka a vaše kariéra se ocitá na hraně? Podle některých jde o parádní výsměch, podle dalších spíše bizár, který se moc nepovedl. Na jakou stranu se stavíte vy?


Přečtěte si také