Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

FOTO: Jsem těhotná a zvedám činky! Je to hazard, nebo právo na zdravý životní styl?

Australská trenérka Sophie Guidolin se pochlubila svou fotkou, na které těhotná zvedá třicetikilogramovou činku, aby podpořila svou kolegyni, která musela podobný snímek z Instagramu smazat kvůli vlně nenávistných komentářů.
Vydáno: 30.07.2015, Matouš Hartman
Zvedání činek v těhotenství, ano, nebo ne?

Je v pořádku zvedat činky, když jste v šestém měsíci? Hodně lidí by si klepalo na čelo, jenže některé ženy to prostě udělají. Australanka Michelle Bridges je trenérkou v televizním pořadu, kde lidé s nadváhou hubnou, a ve svých čtyřiačtyřiceti letech poprvé otěhotněla. Nedávno musela ze svého Instagramu smazat fotografie, na kterých zvedá činky.

Lidem se to nelíbilo, považovali to za zbytečný risk a tak to dali Michelle nevybíravě najevo. Zastala se jí ale populární trenérka Sophie Guidolin, která na reakce hejtrů odpověděla vlastní fotografií, kde těhotná zvedá činky!

Těžká váha...doslova. Foto:

Těžká váha...doslova.

Sophie totiž nepovažuje zvedání činek během těhotenství za nezodpovědnost, která může ohrozit plod. „Proč shazujeme na veřejnosti těhotné ženy namísto toho, abychom je podporovali?“ postěžovala si trenérka. „Jen kdybychom uměli oslavit, že někdo dokáže zbořit mýty spojené s aktivním životem v době těhotenství,“ dodala.

trenérka Sophie Guidolin Foto:

trenérka Sophie Guidolin

„Koneckonců všichni víme, že ženy, které si udrží zdravou váhu, se po porodu dostanou do normálu rychleji,“ říká Sophie. Pro děti má aktivita také jasný přínos, jsou čilejší. Podle Sophie je tak jedno, jaký režim si žena zvolí, hlavně aby byl aktivní a se svolením lékařů.

Být aktivní je potřeba. Foto:

Být aktivní je potřeba.

Šokující cvičení s miminky: Jen pro silné povahy! - Obrázek 1

VIDEO: Šokující cvičení s miminky, které u toho pláčou a někdy i zvrací! Jen pro silné povahy

Babičce z nemocnice přišel zvláštní dopis.

PŘÍBĚH: 99leté babičce přišel z nemocnice dopis, že je těhotná. Málem ji ranila mrtvice!

Reklama
Článek je zařazen v: těhotenství, Instagram, risk, váha, zdravý, aktivní, činka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama