Justin Bieber praštil pěstí týpka na party 1
Autor: profimedia.cz Justin Bieber praštil pěstí týpka na party 1

FOTO: Justin Bieber praštil pěstí týpka, co škrtil holku na fesťáku! Po tomhle drsném činu změníte na zpěváka názor

Publikováno: 16.04.2018
Zpěvák Justin Bieber se popral.

reklama

Každoroční Coachella festival láká jak fanoušky hudby, tak světoznámé celebrity. Na letošním ročníku tak nechyběla například modelka Gigi Hadid, modelka Kylie Jenner nebo herec Leonardo DiCaprio. A dostavil se i slavný zpěvák Justin Bieber.

Ten si nakonec užil o něco více zábavy, než asi původně plánoval. K incidentu došlo na jedné after párty, kde měl kanadský zpěvák zahlédnout neznámého muže, jak ubližuje své přítelkyni. Držel ji pevně za krk a nechtěl ji pustit. Podle svědků na párty byl muž zjevně pod vlivem drog. Bieber a jeho přátelé se nejdřív muže snažili zastavit slovně. Ten je ale poslal někam.

 

 

 

V tu chvíli Bieberovi podle všeho došla trpělivost a muže uhodil pěstí do tváře a odstrčil ho ke zdi, tak aby dívka mohla uniknout. Muž byl z párty následně vyveden a později si pro něj přijela policie. Není to poprvé, co se Bieber připletl zákonu do cesty, tentokrát byl ale podle všeho na té správné straně. Mimochodem, párty pořádal nejstarší syn Arnolda Schwarzeneggera. To by bylo, aby se na ní nepřihodilo něco akčního.

Selena Gomez je opět kritizována kvůli své postavě

FOTO: Zpěvačka Selena Gomez po rozchodu s Bieberem nechutně přibrala! Přijde vám tenhle zadek ještě hezký?

Na Justinovi se další rozchod silně podepisuje

ŠOK! Bieber zpátky na dně. Selena se s ním rozešla a slavný zpěvák to vůbec nezvládá. Podívejte se, jak trpí

reklama