Selena Gomez reagovala na kritiku jejího vzhledu 1
Autor: instagram.com/selenagomez/ Selena Gomez reagovala na kritiku jejího vzhledu 1

FOTO: Kam zmizely sexy křivky Seleny Gomez? Slavná zpěvačka reaguje na krutou kritiku

rd. Publikováno: 16.01.2023
Selena Gomez už podle fanoušků není tak sexy. Co jim zpěvačka vzkázala?

reklama

Selena Gomez patřila ještě pár let zpátky mezi nejvíc sexy zpěvačky současnosti. Jenže taky mezi ty nejvíce ztrápené tím, pod jakým neustálým tlakem zejména ze strany veřejnosti se nacházejí. To se na Selenině duševním zdraví ošklivě podepsalo, a ona tak byla mnohdy na pokraji sil s tím, že dokonce zvažovala sebevraždu. Dopady slávy na Selenu ostatně ukázal i nedávný dokument.

Uběhlo pár let a mladá zpěvačka a herečka je naštěstí na daleko šťastnějším místě. Už se totiž tolik netrápí tím, co si o ní myslí ostatní, a sama má podle svých slov podstatně zdravější vztah ke svému tělu, než co měla v minulosti. S tím se ale pojí bohužel i fakt, že kritiků jejího vzhledu teď jenom přibylo.

 

Dokázaly to i nedávné Zlaté glóby, kam zpěvačka dorazila v krásné róbě, aby si užila večer s přáteli a známými. Bohužel se ale setkala s nemístnou kritikou toho, že je ošklivá a tlustá a už zdaleka ne tak sexy jako v minulosti. Zpěvačka nicméně nad podobnými výkřiky mává rukou. Při nedávném rozhovoru s fanoušky prozradila, že ji podobné útoky už vůbec netrápí, že je na své tělo pyšná a že si užívá života. To je vše, na čem záleží.

Princ Harry popsal v knize svůj penis 1

Princ Harry šokoval v knize 15 zmínkami o svém penisu! Co o své chloubě napsal?

reklama