Princ Harry šokoval v knize 15 zmínkami o svém penisu! Co o své chloubě napsal?

Princ Harry se stal terčem kritiky kvůli své nové knize. Mluví v ní o svém penisu.

Něco nám říká, že i kdyby se něco tragického stalo s princem Williamem, Harryho cesta na trůn je už definitivně zavřená. Jestli se tak nestalo po sňatku s Meghan Markle a útěku z Británie do Ameriky, jednoznačně tomu tak je nyní po zveřejnění jeho memoárů s názvem Náhradník (Spare).

V tom totiž princ Harry nejenže zmiňuje například fyzické konflikty se starším bratrem, ale například se přiznává k braní drog, detailně popisuje, kolik lidí zabil v Afghánistánu, a taky mluví o svém penisu. A to tak, že hodně.

Harry svůj penis zmiňuje hned patnáctkrát za celou knihu. Jednou ho například vzpomíná, když si všichni mysleli (a všechna média o tom psala), že nemá obřízku, ale že ji ve skutečnosti má, podruhé pak například v souvislosti s omrzlinami, a jak mu krém, který si na citlivé místo nanesl, evokoval jeho zesnulou matku Dianu.

Místo nadšených recenzí za to, jak je princ Harry v memoárech upřímný, se ale dočkal jen ostré kritiky, protože je to údajně špatně napsaná a zbytečně šokující slátanina, která má plnit bulvární hlavičky, o strastech náhradníka na trůn nám ale už tolik neřekne.

Sdílejte článek
Štítky Penis princ Harry kniha Šok memoár

Přečtěte si také