Showbyznys

20. července 2022 14:44

redakce Prima Lajk

FOTO: Král bizáru Elon Musk pařil polonahý na jachtě! Takhle okomentoval odvážné fotky, které obletěly svět

Polonahý Elon Musk dováděl na jachtě.

Před pár dny obletěly internet odvážné fotky miliardáře a podnikatele a taky slušného excentrika Elona Muska, který se s kamarády miliardáři slunil na luxusní jachtě někde v Řecku. Fotky nejsou nic extra, Musk má na nich nahý bílý pupek, což ale na druhou stranu v klidu stačilo uživatelům Twitteru, aby se na jeho účet mohli začít vesele bavit.

Sám Musk si nicméně z fotek nic nedělá. V komentáři na to, jakou pozornost jeho tělo přilákalo, tak jen odvětil, že by se měl nejspíš svlékat častěji. K tomu přidal #FreeTheNip (osvoboďte bradavky, pozn. redakce) a na závěr dodal, že už je zpátky v továrně. Asi aby si dělníci z Tesly nemysleli, že se šéf fláká, zatímco je nutí tvrdě makat a nikdo nemá možnost práce z domu.

Každopádně Musk tuhle krátkou dovolenou zjevně potřeboval i na pročištění mysli. V současnosti jej totiž žaluje společnost Twitter za to, že s nimi veřejně vstoupil do jednání o koupi, a pak z celé záležitosti vycouval pro vlastní benefity, zatímco jejich akcie klesly. Musk už se dříve k žalobě vyjádřil jen v podobě memu, ve kterém stálo, že předtím mu firma nechtěla určitá data ukázat, a teď když se soudí, nebude mít na výběr.

Sdílejte článek
Štítky Twitter Elon Musk jachta tělo miliardář nahoře bez

Přečtěte si také