reklama

reklama

Miley spolu s Kaitlynn Carterovou.
Autor: Instagram.com/kaitlynn Miley spolu s Kaitlynn Carterovou.

FOTO: Miley Cyrus poprvé promluvila o svém rozvodu! Proč se zpěvačka s manželem rozchází?

Publikováno: 12.08.2019
Důvod, proč Miley Cyrus opět opouští Liama Hemswortha.

reklama

Vztahy nejsou jednoduché, to ví snad každý, kdo už někdy v nějakém byl. Je to dřina, která vyžaduje úsilí na obou stranách. Zpěvačka Miley Cyrus a herec Liam Hemsworth o tom koneckonců vědí své.

Pár spolu randil už od roku 2009, v roce 2012 pak Liam požádal o ruku, svatba se ale nekonala, protože se náhle rozešli. To se ale zase před 7 měsíci změnilo, kdy spolu Liam a Miley opět znovu chodili a tentokrát na otázku: „Vezmeš si mě?“ odpověděla Miley: „Ano.“

 

 

Přetočme list, tento víkend jsme se totiž dozvěděli, že se pár opět rozchází – tentokrát už to bude zahrnovat i rozvod a těžko říct, jestli to nakonec nebude definitivní. Celou věc potvrdili mluvčí obou umělců. Nyní ale také poprvé od rozchodu promluvila i sama zpěvačka.

Ta sdílela na svůj Instagram fotku z hor, na které píše, že by lidé neměli bojovat s evolucí, protože nikdy nevyhrají. „Stejně jako tohle pohoří nebylo vytvořeno během jedné noci, příroda nikdy nespěchá a vždycky je na čas,“ komentuje Cyrus. Nakonec dodává, že jestli jí otec naučil jednu věc, pak to, že změna je nevyhnutelná.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus),

 

Vůbec nemáme ponětí, co tím chtěla říct, každopádně asi nad svým životem momentálně hodně přemýšlí a určitě ji celá věc netěší. Ale to holt rozchody s člověkem udělají, tak snad se z toho co nejdřív oklepe a brzo zase vydá nějaký zabijácký song.

reklama