FOTO: Miley Cyrus poprvé promluvila o svém rozvodu! Proč se zpěvačka s manželem rozchází?

Důvod, proč Miley Cyrus opět opouští Liama Hemswortha.

Vztahy nejsou jednoduché, to ví snad každý, kdo už někdy v nějakém byl. Je to dřina, která vyžaduje úsilí na obou stranách. Zpěvačka Miley Cyrus a herec Liam Hemsworth o tom koneckonců vědí své.

Pár spolu randil už od roku 2009, v roce 2012 pak Liam požádal o ruku, svatba se ale nekonala, protože se náhle rozešli. To se ale zase před 7 měsíci změnilo, kdy spolu Liam a Miley opět znovu chodili a tentokrát na otázku: „Vezmeš si mě?“ odpověděla Miley: „Ano.“

Přetočme list, tento víkend jsme se totiž dozvěděli, že se pár opět rozchází – tentokrát už to bude zahrnovat i rozvod a těžko říct, jestli to nakonec nebude definitivní. Celou věc potvrdili mluvčí obou umělců. Nyní ale také poprvé od rozchodu promluvila i sama zpěvačka.

Ta sdílela na svůj Instagram fotku z hor, na které píše, že by lidé neměli bojovat s evolucí, protože nikdy nevyhrají. „Stejně jako tohle pohoří nebylo vytvořeno během jedné noci, příroda nikdy nespěchá a vždycky je na čas,“ komentuje Cyrus. Nakonec dodává, že jestli jí otec naučil jednu věc, pak to, že změna je nevyhnutelná.

Vůbec nemáme ponětí, co tím chtěla říct, každopádně asi nad svým životem momentálně hodně přemýšlí a určitě ji celá věc netěší. Ale to holt rozchody s člověkem udělají, tak snad se z toho co nejdřív oklepe a brzo zase vydá nějaký zabijácký song.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Miley Cyrus zpěvačka herec Liam Hemsworth

Přečtěte si také