návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

FOTO: Monica a Chandler z Přátel mají po letech nové selfie! Kdo z nich zestárl hůř?

Monica a Chandler po letech znovu spolu.
Vydáno: 08.11.2019
Monica a Chandler 1
Autor: NBC Monica a Chandler 1

V posledních týdnech se bývalé hvězdy legendárního seriálu Přátelé začínají celkem aktivně projevovat na sociálních sítích. Kromě Jennifer Aniston, představitelky Rachel, která si nedávno založila Instagram a jejím prvním příspěvkem bylo selfíčko všech herců pohromadě, teď fanoušky seriálu potěšila taky Courteney Cox, představitelka Monicy, která čerstvě sdílela selfie s Matthew Perrym aka Chandlerem Bingem. Nutno dodat, že oba herci solidně zestárli a zrovna v případě Perryho ten věk začíná být dost znát.

Monica a Chandler na novém selfie 1
Autor: Instagram.com Monica a Chandler na novém selfie 1


Jestli šlo jen o oběd mezi pravými přáteli, jak herečka napsala na svém Instagramu, nebo je to známka toho, že spolu stará parta tráví čím dál tím více času kvůli společnému projektu, to zatím nikdo neví nebo nechce říct. Aniston ale nedávno v několika rozhovorech naznačila, že se možná, ale opravdu jen možná na něčem přece jen pracuje, ale nejde o restart seriálu. Že by tedy pokračování? Film? Jedna epizoda? Kdo ví. Tak či tak je krásné vidět, že všichni zůstali i po tolika letech od skončení sitcomu dobrými přáteli. O tom ten život přece je.

IKEA pomůže sestavit obývák jako ze seriálu Simpsonovi

Bydlete jako Simpsonovi nebo Přátelé! IKEA kopíruje obýváky z populárních seriálů

Jennifer Aniston je rekordmankou 1

FOTO: Hvězda seriálu Přátelé stanovila nový Guinessův rekord! V čem překonala prince Harryho a Meghan?

Článek je zařazen v: přátele , seriál , postavy , Monica , Chandler , Matthew Perry , Courtney Cox

reklama