Showbyznys

10. června 2021 12:28

redakce Prima Lajk

FOTO: Nenáviděný 6ix9ine opět provokuje! Vysmál se rapperovi, kterému zastřelili bratra

Tentokrát to 6ix9ine opravdu přehnal.

Tekashi 6ix9ine se poslední měsíce drží víceméně v ústraní. Lidé ho nemají moc rádi, jeho bývalý gang mu jde stále po krku, a tak s sebou musí mít všude, kam jde, ochranku, a do toho si stále užívá slávu a peněz ze svého posledního alba. Sem tam ale nenáviděný rapper pořád zaprovokuje, jako například teď, když se vysmál jinému rapperovi poté, co vyšlo najevo, že byl jeho mladší bratr zastřelen.

OTF DThang, vlastním jménem Dontay Banks Jr., byl před pár dny údajně zastřelen na ulici Chicaga, a jeho slavnějšího bratra rappera Lil Durka tak zavalily zprávy vyjadřující upřímnou soustrast. Jenže ne všichni byli tak slušní.

6ix9ine, který je znám tím, že je bezcitný, a ne moc chytrý frajírek, se začal na sociálních sítích Lil Durkovi vysmívat, provokovat ho a ještě ho obvinil, že se na smrti bratra snaží vydělat. Ten to naštěstí ignoroval, a tak se proti Tekashimu postavili jen ostatní uživatelé Twitteru či Instagramu, kteří začali oslovovat ostatní s tím, aby kontroverzního rappera bojkotovali. Když mu totiž nebude nikdo věnovat pozornost, zaleze zpátky do své nory, a už z ní nevyleze. Jinými slovy to vypadá, že tady moc popularity 6ix9ine nakonec nezíská. Koho by to jen napadlo…

Sdílejte článek
Štítky smrt Chicago Instagram Twitter gang rapper rap provokace 6ix9ine

Přečtěte si také