VIDEO: Logan Paul zaútočil na své hejtry. Nadává jim, aby drželi huby!

Kontroverzní youtuber se brání před hejtry.

Zápas roku je u konce, Floyd Mayweather a youtuber Logan Paul si to konečně rozdali v ringu a jediný, kdo v tomhle souboji prohrál, jsou nejspíš diváci. Osm kol, žádný knockout, a žádný oficiální vítěz. Místo toho jen spousta chvástání, siláckých řečí a pravděpodobně další dlouhé měsíce otravných videí a instapříběhů od obou bratrů Paulových.

Nicméně když se ještě vrátíme k samotnému zápasu – v jednu chvíli to totiž málem vypadalo, že by na onen knockout přece jen mohlo dojít. To když se Floyd pěkně trefil Loganovi přímo do hlavy, takže protivníka na chvíli vyřadil z provozu. Jenže místo aby nechal youtubera padnout jej z nepochopitelných důvodů boxer podržel, takže celý souboj nakonec pokračoval až do osmého kola.

Přirozeně tak spousta lidí začala namítat, že byl zápas podplacený, předem dohodnutý, nefér a že si Logan Paul nezasloužil takovou pomoc. A jak na tyto spekulace zareagoval kontroverzní youtuber pár dní po zápase? Lidé by prý měli držet hubu, vůbec ničemu nerozumí, Logan je drsňák a jeho úspěch mu nikdy nemůže sebrat. Inu, co jiného od youtubera čekat. Celé video si teď můžete pustit níže.

Sdílejte článek
Štítky box youtuber Floyd Mayweather reakce zápas knockout Logan Paul Floyd Mayweather Jr. Logan Paul hejtři

Přečtěte si také