Logan Paul reaguje na hejtry 1
Autor: youtube.com Logan Paul reaguje na hejtry 1

VIDEO: Logan Paul zaútočil na své hejtry. Nadává jim, aby drželi huby!

rd. Publikováno: 08.06.2021
Kontroverzní youtuber se brání před hejtry.

reklama

Zápas roku je u konce, Floyd Mayweather a youtuber Logan Paul si to konečně rozdali v ringu a jediný, kdo v tomhle souboji prohrál, jsou nejspíš diváci. Osm kol, žádný knockout, a žádný oficiální vítěz. Místo toho jen spousta chvástání, siláckých řečí a pravděpodobně další dlouhé měsíce otravných videí a instapříběhů od obou bratrů Paulových.

Nicméně když se ještě vrátíme k samotnému zápasu – v jednu chvíli to totiž málem vypadalo, že by na onen knockout přece jen mohlo dojít. To když se Floyd pěkně trefil Loganovi přímo do hlavy, takže protivníka na chvíli vyřadil z provozu. Jenže místo aby nechal youtubera padnout jej z nepochopitelných důvodů boxer podržel, takže celý souboj nakonec pokračoval až do osmého kola.

Přirozeně tak spousta lidí začala namítat, že byl zápas podplacený, předem dohodnutý, nefér a že si Logan Paul nezasloužil takovou pomoc. A jak na tyto spekulace zareagoval kontroverzní youtuber pár dní po zápase? Lidé by prý měli držet hubu, vůbec ničemu nerozumí, Logan je drsňák a jeho úspěch mu nikdy nemůže sebrat. Inu, co jiného od youtubera čekat. Celé video si teď můžete pustit níže.

 

Zápas Logan Paul vs. Floyd Mayweather 1

VIDEO: Loganu Paulovi se povedlo nemožné! Vážně porazil legendárního boxera Floyda Mayweathera?

reklama