VIDEO: Loganu Paulovi se povedlo nemožné! Vážně porazil legendárního boxera Floyda Mayweathera?

Youtuber Logan Paul zvládl v zápase proti neporaženému boxerovi Floydu Mayweatherovi nemožné.

Exhibiční zápas mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem (44) a kontroverzním youtuberem s rekordem 0-1 Loganem Paulem (26) de facto začal už při vážení ještě několik hodin předtím, než oba aktéři vůbec vstoupili do ringu. Právě tam se Logan chvástal, že legendárního sportovce bez problému složí a že to není životní zápas pro něj, ale naopak pro Mayweathera.

Do zápasu pak Logan nastoupil s obří výhodou, kdy vážil asi o 15 kilo víc než jeho protivník. Mayweather ovšem fyzické atributy doháněl zkušenostmi a technikou. Celá exhibice se následně řídila podle speciálních pravidel, kdy zápas neměl rozhodčí, a dokonce tak ani oficiálního vítěze. Jediný způsob neoficiální výhry byl knockout – k němu ovšem v bitvě konané během noci z neděle na pondělí nedošlo. Místo toho se youtuberovi povedlo prakticky nemožné – ustál totiž celých 8 kol!

Co víc, hned v tom prvním měl dokonce mladý youtuber o jeden přímý úder na tělo víc než Mayweather. Právě zde asi sehrála roli váha, výška a mladická jiskra. Jen co se však starší boxer vzpamatoval, zápas otočil a následně měl ve zbývajících sedmi kolech navrch on. Přesto se mu však youtubera knockoutovat nepovedlo. Na údery vyhrál Mayweather se 43 ranami ze 107 pokusů, oproti Loganovi, jenž měl 28 ran z 217. Ani to ovšem nezabránilo Loganovu mladšímu bratrovi, aby jej prohlásil na Twitteru za vítěze. Tím samozřejmě není.

Nicméně ozývají se zklamané hlasy z řad Mayweatherových fandů, které tvrdí, že měl slavný boxer youtubera jednoznačně zmlátit podstatně víc. Stejně tak mnozí tvrdí, že tím, že zápas probíhal podle speciálních pravidel, se ve skutečnosti ani nejednalo o skutečný zápas, a místo toho si jen oba aktéři přišli pro obří výplatu. Ostatně samotný Mayweather celou akci nazval legální bankovní loupeží.

Sdílejte článek
Štítky peníze box Twitter boxer exhibice youtuber Floyd Mayweather zápas Logan Paul Floyd Mayweather Jr. Logan Paul Jake Paul

Přečtěte si také