Showbyznys

28. března 2022 18:38

redakce Prima Lajk

FOTO: Nevyhráli Oscara, ale dostali pozemek! Co obsahovaly letošní balíčky útěchy na slavném večeru?

Místo Oscara pozemek! Tyhle dárečky pro celebrity vás šokují.

Prohra na Oscarech? V určitém smyslu stále výhra! Jasně, herci či filmoví tvůrci sice neobdrží zlatého plešouna, se kterým by mohli doma dělat parádu na své hosty, dostanou ale něco, co v posledních letech čím dál víc nabírá na hodnotě. Totiž dárkový balíček. A že se ten letošní teda sakra povedl.

Jeho hodnota stoupla ke 3 milionům korun čili už jen z toho je asi patrné, že to není tak úplně klasický dárkový balíček, ale mnohem víc. A co že tedy letos hollywoodská smetánka v balíčku našla? Tak například zlatem obohacený olivový olej, luxusní parfémy, drahé čokolády, drogerii nebo třeba ochutnávací vzorek prestižního druhu vodky.

Co ale lidi zaujalo nejvíc je kus pozemku ve Skotsku, jehož velikost sice nestačí na to, aby se tam lidé přestěhovali, dává jim ovšem nárok na titul Lord či Lady, což je samo o sobě velmi cenné. Navíc mohou později svůj pozemek kdykoli navštívit, a dokonce se bude i předávat automaticky z generace na generaci. No, jestli tohle není nejlepší cena útěchy, tak už fakt nevíme.


Přečtěte si také