FOTO: Partnerka Vémoly vystavila ňadra a opřela se do ostatních matek. Za co je zkritizovala?

Partnerka Karlose Vémoly Lela Ceterová se drsně opřela do ostatních matek.

V současnosti asi většinu lidí nezajímají rady celebrit ohledně toho, jak by měli žít svůj život, natož vychovávat své děti. To ale nezabránilo partnerce MMA zápasníka Karlose Vémola Lele Ceterové, aby se do toho stejně pustila.

Terminátorova láska na Instagram sdílela provokativní fotku s obřím dekoltem, kterou doplnila popiskem, jak je důležité, aby se i doma líčila, protože se chce cítit krásně a sexy. Zároveň přitom zkritizovala ostatní matky, které si takovou péči se svým vzhledem nedávají a místo toho údajně jen kritizují ostatní. Sama by prý nikdy nikoho nesoudila jenom za to, jak vypadá.

Zatímco s částí jejího tvrzení se pak dá souhlasit – kritizovat ostatní jen na základě vzhledu je hloupé – asi by bohatě stačilo, kdyby zůstalo jenom u popisu toho, co sama dělá, aby se doma cítila pohodlně, bez těch narážek na ostatní matky. Ostatně i proto taky na síti dostala za svůj příspěvek pěknou sodu. Nehledě na to, že momentálně svět řeší důležitější problémy než malování. Načasování svých „problémů“ holt Vémola ani Ceterová stále nemají nejlepší…

Sdílejte článek
Štítky Instagram prsa kritika Karlos Vémola Lela Ceterová matky

Přečtěte si také