Showbyznys

29. listopadu 2022 11:31

redakce Prima Lajk

FOTO: Popová diva Madonna se pochlubila vzácnou rodinnou fotkou. Nechybí na ní všechny její děti!

Královna popu sdílela unikátní rodinnou fotografii.

Některé celebrity si z pochopitelných důvodů velmi ostře střeží své soukromí. To platí i pro popovou divu Madonnu, která navzdory svým kontroverzním selfíčkům na Instagramu nezveřejňuje příliš často rodinné fotografie. Nyní však při příležitosti oslav Dne díkuvzdání, které jsou pro Američany velmi důležitým svátkem, udělala výjimku.

Na svůj instagramový profil přidala unikátní rodinnou fotografii a podělila se tak s fanoušky o svou krásnou a velkou rodinu. „Za co jsem vděčná…“ napsala zpěvačka k sérii příspěvků, na nichž je vedle svých dětí Lourdes (26), Rocca (22), Davida (13), Mercy James (16) a desetiletými dvojčaty Ester a Stelly.

Rodinný snímek samozřejmě upoutal mnoho pozornosti, neboť ačkoli o své rodině zpěvačka často mluví, jen málokdy se společně ukazují na veřejnosti či sdílejí společná fota. „Krásná rodinka,“ reagoval jeden z fanoušků, zatímco další si však všiml, že je celá rodina zbytečně vážná. „A kde jsou nějaké úsměvy?“ ptal se uživatel v komentářích.

Poprvé se Madonna stala matkou v roce 1996, kdy se jí narodila nejstarší dcera Lourdes Marie Ciccone. Ve svých 42 letech poté porodila tehdejšímu manželovi Guiy Ritchiemu syna Rocca a od té doby adoptovala další čtyři děti z africké Malawi, kam se celá rodina pravidelně vrací na dovolené či svátky.

Sdílejte článek
Štítky rodina Madonna celebrity rodinné foto

Přečtěte si také