Showbyznys

20. října 2022 16:46

redakce Prima Lajk

FOTO: Potetovaný model žaluje raperku Cardi B kvůli bizarní obálce alba. Co podle něj ukradla?

Raperka Cardi B čelí u soudu bizarní žalobě.

Když se zrovna celebrity nežalují mezi sebou, případně celebrity nežalují bulvár za lživé titulky, žalují celebrity obyčejní lidé za něco, co se v drtivé většině případů nestalo. Dotyčnému to ale dá pět minut slávy a v případě, že by nějakým zázrakem skutečně měl pravdu a u soudu to prokázal, čeká na něj i nemalé odškodnění. I proto se to děje tak často – pro určité lidi je to taková loterie. Sázka do sportky. No a jinak tomu asi nebude ani v případě amerického modela s tetováním na zádech Kevina Michaela Brophyho Jr.

Ten nyní u soudu požaduje 5 milionů dolarů od raperky Cardi B za to, že jej údajně využila k nechutné obálce jejího prvního alba Gangsta B**ch Music Vol. 1 z roku 2016, na které sedí zpěvačka v limuzíně, pije alkohol a do toho si dopřává orálního sexu od potetovaného týpka. Ten by pak údajně měl mít stejné tetování na zádech, jako samotný Brophy. Co víc, autor tetování na sociálních sítích zpěvačku a její tým obvinil z toho samého.

Právníci raperky nicméně tvrdí, že muž na albu je černoch, zatímco Brophy běloch, že mu chybí tetování na krku, které Brophy má, a taky že zpěvačka absolutně netušila, že někdo použije zrovna jeho tetování na její obálku alba. Víceméně se tedy jedná o náhodu, což vzhledem k tomu, že Brophyho na obálce alba údajně nepoznali ani jeho blízcí, dává docela smysl. Příští týden každopádně bude vypovídat i samotná Cardi, dá se ale počítat s tím, že soud nejspíš celý případ smete ze stolu a ukřivděný model, jenž prohlašuje, že mu to způsobilo emocionální újmu, a že by se k ničemu takovému nikdy neupsal, bude mít smůlu. Stejně jako bohužel i autor tetování, který si podle svých vlastních slov svoji práci právně nijak neohlídal.

Sdílejte článek
Štítky model tetování Cardi B žaloba raperka

Přečtěte si také