Showbyznys

14. července 2022 11:42

redakce Prima Lajk

Slavná rapperka Cardi B dala čtyřleté dceři k narozeninám balík peněz. Proč to fanoušky pobouřilo?

Zpěvačka svým narozeninovým dárkem pro dceru vzbudila na internetu emoce.

Rapperka Cardi B a její hvězdný manžel Offset jsou často spojováni s luxusem a dost okázalým životním stylem. Na sociálních sítích se rádi pochlubí drahými věcmi, a není proto divu, že i svým dětem chtějí dopřát jen to nejlepší. Už několikrát však slavná dvojice vyvolala silné emoce na internetu tím, že svým potomkům prý dávají až moc.

To se koneckonců stalo i před pár dny, kdy jejich dcerka Kulture Kiari Cephus oslavila své čtvrté narozeniny, a to v pořádném stylu. Cardi B s Offsetem se rozhodli oslavenkyni překvapit pořádným okázalým narozeninovým dárkem v podobě 50 tisíců dolarů, v přepočtu přes 1,2 milionu korun. Předávání dárku navíc hrdý otec zachytil na video a sdílel na sociálních sítích, kde je vidět Kulture s radostným výrazem a tučným balíkem peněz v ruce.

Na internetu však nehorázná suma vyvolala dost negativních reakcí, přičemž lidé jen kroutí hlavou nad tím, k čemu asi potřebuje čtyřleté dítě milion korun. Není to ale poprvé, kdy její narozeninový dárek vzbudil takového ohlasy. Slavní rodiče schytali kritiku už minulý rok, kdy obdarovali Kulture luxusní kabelkou Birkin za zhruba milion korun.

Sdílejte článek
Štítky peníze narozeniny styl zpěvačka sociální síť Cardi B Internet Kulture Kiari Cephus Offset

Přečtěte si také