FOTO: Představitel Deadpoola se dočkal čtvrtého potomka. Jeho partnerka oznámila porod originálním způsobem

Hollywoodský vtipálek s manželkou přivítali tajně na světě nového člena rodiny. Jak vtipně to sdělili na sociálních sítích.

Slavný herec Ryan Reynolds a jeho manželka, herečka Blake Lively, se počítají mezi nejzamilovanější hollywoodské páry současnosti a jejich velkou lásku jim závidí miliony fandů. Na sociálních sítí si ze sebe nebojí dělat vzájemně legraci a zároveň si hlídají před novináři i fanoušky své soukromí a velké události mají ve zvyku oznamovat velmi zábavnou formou. A ne jinak tomu je i tentokrát.

Blake Lively totiž nedávno porodila jejich čtvrtého potomka, o radostné události ovšem hvězdný pár informoval velmi netradiční a vlastně dost zábavnou cestou. Herečka totiž na Instagramu zveřejnila rodinnou fotografii z oslav letošního Super Bowlu, na které je s Ryanem Reynoldsem a jeho maminkou. A co, že je na této fotce tak originálního? Herečka už totiž nemá těhotenské bříško.

Sérii fotek, na níž nechyběla jídla, která během sportovního svátku všichni jedli, pak nijak extra neokomentovala. Jen zřejmě s manželem čekala, kdo si onoho „nenápadného“ detailu všimne. A fanoušci si samozřejmě všimli a nešetří pod příspěvkem gratulacemi. Hvězdní manželé pak nic dalšího nesdělili. Na pohlaví miminka či jeho jméno si tak nejspíš ještě nějaký pátek počkáme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také