Showbyznys

27. května 2020 13:04

redakce Prima Lajk

FOTO: Rapper 6ix9ine chtěl nechat fanoušky pojmenovat nový song. Rozmyslel si to, když nejvíce hlasů dostalo tohle!

Rapper Tekashi 6ix9ine chtěl nechat fanoušky rozhodnout o názvu nové skladby. Ti ji málem pojmenovali hodně nepříjemným způsobem.

Karma je mrcha. Když jste veřejná osobnost, která skončí před soudem, a jediný způsob, jak si zkrátit vězení a vyhnout se přísnějšímu trestu je, když napráskáte své kámoše, tak si to holt celý svět zapamatuje. Jediná možnost, jak se s tím pak vypořádat, je vzít si z toho lekci, kát se, konat dobro, snažit se zkrátka svůj mediální obraz vylepšit, tak abyste vaši minulost přepsali něčím lepším. Samozřejmě výše zmíněné řádky jsou naprosto zbytečné, jelikož se tady bavíme o rapperovi Tekashim 6ix9ine, a ten o žádnou z výše zmíněných věcí očividně nestojí.

Rapper, jenž se nachází v soudem nařízeném domácím vězení, zůstává na svém Instagramu i nadále velmi aktivní. Jeho aktivita se mu ale příliš nevyplácí, konstantně totiž naráží buď na hádky s jinými rappery, jako například Snoop Doggem, nebo na trolling ze strany fanoušků. Ty teď například nechal hlasovat o názvu jeho příštího songu – jak ale záhy zjistil, to by tak úplně nešlo. Kdyby to totiž nechal na nich, jeho nová skladba by nesla název Udavač. Holt, karma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také