reklama

reklama

6ix9ine nechal fanoušky hlasovat o novém songu 2

FOTO: Rapper 6ix9ine chtěl nechat fanoušky pojmenovat nový song. Rozmyslel si to, když nejvíce hlasů dostalo tohle!

rd. Publikováno: 27.05.2020
Rapper Tekashi 6ix9ine chtěl nechat fanoušky rozhodnout o názvu nové skladby. Ti ji málem pojmenovali hodně nepříjemným způsobem.

reklama

Karma je mrcha. Když jste veřejná osobnost, která skončí před soudem, a jediný způsob, jak si zkrátit vězení a vyhnout se přísnějšímu trestu je, když napráskáte své kámoše, tak si to holt celý svět zapamatuje. Jediná možnost, jak se s tím pak vypořádat, je vzít si z toho lekci, kát se, konat dobro, snažit se zkrátka svůj mediální obraz vylepšit, tak abyste vaši minulost přepsali něčím lepším. Samozřejmě výše zmíněné řádky jsou naprosto zbytečné, jelikož se tady bavíme o rapperovi Tekashim 6ix9ine, a ten o žádnou z výše zmíněných věcí očividně nestojí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MOST LIKED COMMENT WILL BE THE NAME OF THE SONG

Příspěvek sdílený IM BACK AND THEY MAD (@6ix9ine),


Rapper, jenž se nachází v soudem nařízeném domácím vězení, zůstává na svém Instagramu i nadále velmi aktivní. Jeho aktivita se mu ale příliš nevyplácí, konstantně totiž naráží buď na hádky s jinými rappery, jako například Snoop Doggem, nebo na trolling ze strany fanoušků. Ty teď například nechal hlasovat o názvu jeho příštího songu – jak ale záhy zjistil, to by tak úplně nešlo. Kdyby to totiž nechal na nich, jeho nová skladba by nesla název Udavač. Holt, karma.

Nový klip zpěvaček Ariany Grande a Lady Gaga 1

VIDEO: Sexy zpěvačky Lady Gaga a Ariana Grande mají nový klip. Překoná rappera Tekashiho 6ix9ine?

Tekashi vs. Snoop 1

Drsná válka mezi Tekashim 6ix9ine a Snoop Doggem. Proč kontroverzní rapper urazil Snoopovu manželku?

reklama