Showbyznys

13. března 2020 10:37

redakce Prima Lajk

FOTO: Ruští vtipálci napálili prince Harryho! Myslel si, že telefonuje se slavnou Gretou

Princ Harry se nechal napálit. Jaký prank na něj dva týpci vymysleli?

Ne, že by ve světě zrovna byla ideální doba k tomu prankovat, na druhou stranu – někdo ten humor obstarávat musí. I když v tomhle případě tím nejspíš pobavili dva ruští vtipálci pouze sami sebe. Co se jim povedlo?

Vladimir "Vovan" Krasnov a Alexei "Lexus" Stolyarov jsou známí pro své telefonní pranky, kdy se vydávají za celebrity. V minulosti takto například napodobovali Eltona Johna, politika Bernieho Sanderse či herce Joaquina Phoenixe. No a jejich poslední prank zahrnoval prince Harryho, kterému pár zavolal s tím, že se jedná o švédskou aktivistku Gretu Thunberg.

Pár si podle všeho s princem volal dvakrát, na Silvestra a začátkem ledna, konverzovali o změnách klimatu, prezidentovi Donaldu Trumpovi (podle Harryho má prý krev na rukou za to, jak kašle na klima a protěžuje těžbu uhlí) i o tom, jak bylo pro Harryho těžké opustit královskou rodinu (ne každé správné rozhodnutí je prý snadné, a tohle bylo obzvlášť složité). Na konci vtipálci řekli, že by se Greta mohla vdát za prince George, aby mohla lépe propagovat svoje hnutí – čemuž se Harry smál. Zpravodajství BBC nicméně doposud nebylo schopno ověřit autenticitu obou hovorů, které vytiskl moskevský deník.

Sdílejte článek

Přečtěte si také