Showbyznys

10. prosince 2021 14:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Sexy Agáta z LIKE HOUSE 2 konečně ukázala tvář nového přítele. Podváděla s ním svého ex?

Modelka a influencerka Agáta Hanychová ukázala tvář přítele. Jak dlouho s ním už randí?

Není tajemství, že populární modelka, influencerka a taky dvojnásobná maminka Agáta Hanychová má za sebou celou řadu vztahů. Účastnice pořadu LIKE HOUSE 2 se sice před dvěma lety rozvedla s hercem Jakubem Prachařem, od té doby se však v její ložnici prostřídalo přes sedm mužů. Čas tedy rozhodně neztrácí, zároveň to není nic, za co by se měla slavná Agáta stydět – naopak. Co by za takovou frekvenci někteří dali.

Nejnovějším mužem v Agátině životě je pak chirurg Andrej Nikov, kterého před nějakým časem modelka ukázala v rozmazané fotce na Instagramu. Netrvalo to však dlouho a český server Extra.cz vypátral i přesnou identitu. Nyní tak Agáta na Instagramu ukázala konečně i jeho nerozmazanou tvář a nutno říct, že je to opravdu fešák k pohledání. Jenže když 36letá účastnice primácké reality show prozradila, že s panem doktorem randí už dva měsíce, omylem na sebe možná práskla nevěru.

Její předchozí románek s podnikatelem Jiřím Hellerem totiž trval od srpna do listopadu, nyní máme prosinec, podle slov Agáty by to tedy znamenalo, že chirurg začal operovat ještě měsíc předtím, než oficiálně skončil vztah s podnikatelem. Známka nevěry, nebo se Agáta jen přeřekla? To už si bude muset influencerka vyřešit sama. Na fotku Agátina nového přítele i její poslední sexy fotky se teď můžete mrknout v naší galerii.

Druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den v 18:00 na novém kanále Prima SHOW! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také