FOTO: Sexy dcera Kateřiny Neumannové se stala obětí podvodníka z Tinderu! K čemu byly její fotky zneužity?

Půvabná dcera legendární sportovkyně byla využita na populární seznamovací aplikaci. K čemu byly její sexy fotky použity?

Uplynulé zimní olympijské hry nám nepřinesly pouze nové sportovní hvězdy a dojemné příběhy, ale ve velkém se vzpomínalo i na nesmrtelné české úspěchy. A jedním z těch největších je samozřejmě triumf legendární Kateřiny Neumannové, na níž v cíli čekala její malinkatá dcera Lucie. Právě ta se v uplynulých týdnech stala častým terčem médií, jež chtěla vědět, jak dnes již 18letá slečna vypadá. A právě kvůli rostoucí popularitě se mladá sportovkyně stala terčem podvodu na seznamovací aplikaci Tinder.

Někdo totiž vzal její půvabné fotky z Instagramu a založil z nich na Tinderu falešný profil s jejím jménem. A kluci, kteří dají, pohledné „Lucii“ na seznamce tzv. swipe, pak nejspíš při seznámení čeká velké překvapení. Tedy pokud samozřejmě na nějaké rande dojde. Nedávný dokumentární hit Podvodník z Tinderu totiž ukázal, že se dá populární aplikace použít i k obírání nic netušících obětí a velkým finančním podvodům.

Na falešný profil pak na Instagramu upozornila sama Lucie, která zneužití jejích fotek vzala naštěstí s humorem. „Jestli jste se mnou někdo domluveni na rande, bála bych se, kdo přijde,“ napsala s nadhledem a ubezpečuje, že na žádné seznamovací aplikaci přihlášena není. Snad tedy podvodný profil z Tinderu brzy zmizí a 18letá sportovkyně, která se místo lyží raději věnuje běžecké dráze, nebude muset tento nehezký fake dlouho vysvětlovat.


Přečtěte si také