Showbyznys

13. října 2021 15:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Sexy Megan Fox šokovala nečekanou proměnou! Může za to psychická porucha?

Herečka Megan Fox překvapila fanoušky nečekanou proměnou.

Megan Fox patří i v 35 letech stále mezi nejžhavější herečky současnosti. Dívka, která přiváděla mužské publikum k šílenství už od svých 18 let, se fanouškům na Instagramu odhalila jako platinová blondýna. Zároveň na sebe ale prozradila i nepříjemnou pravdu.

Herečka v novém rozhovoru uvedla, že trpí tzv. dysmorfofobickou poruchou, kvůli které je permanentně nespokojená se svým vzhledem. I proto je nucena ho tak často měnit, používat čím dál více make-upu a často navštěvovat plastické chirurgy. Fox trápí psychické problémy už od roku 2009, kdy se stala slavnou díky filmům Transfomers nebo Jennifer’s Body – Bacha, kouše! Od té doby byla konzistentně sexualizována ve filmech i v médiích, což následně přispělo k depresím, stresu i strachu z toho, že nikdy nebude dokonalá.

Tyto pocity jí naštěstí do velké míry přešly, když poznala rappera Machine Gun Kellyho. S tím je už zhruba rok moc šťastná, daří se jí ale i po pracovní stránce, její kariéra ožívá, příští rok se například objeví v hlavní roli nových Expendables po boku Jasona Stathama či Sylvestera Stalloneho. Ostatně i výše zmíněný blond přeliv je kvůli roli ve filmu Johnny and Clyde, nikoliv změnou vizáže jako takové.

Sdílejte článek
Štítky film Instagram herec Megan Fox Sylvester Stallone Jason Statham vzhled herecka duševní porucha Megan Foxová Jennifer's Body

Přečtěte si také