Nový styl Megan Fox 1
Autor: https://www.instagram.com/meganfox/ Nový styl Megan Fox 1

FOTO: Sexy Megan Fox šokovala nečekanou proměnou! Může za to psychická porucha?

rd. Publikováno: 13.10.2021
Herečka Megan Fox překvapila fanoušky nečekanou proměnou.

reklama

Megan Fox patří i v 35 letech stále mezi nejžhavější herečky současnosti. Dívka, která přiváděla mužské publikum k šílenství už od svých 18 let, se fanouškům na Instagramu odhalila jako platinová blondýna. Zároveň na sebe ale prozradila i nepříjemnou pravdu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox)

 

Herečka v novém rozhovoru uvedla, že trpí tzv. dysmorfofobickou poruchou, kvůli které je permanentně nespokojená se svým vzhledem. I proto je nucena ho tak často měnit, používat čím dál více make-upu a často navštěvovat plastické chirurgy. Fox trápí psychické problémy už od roku 2009, kdy se stala slavnou díky filmům Transfomers nebo Jennifer’s Body – Bacha, kouše! Od té doby byla konzistentně sexualizována ve filmech i v médiích, což následně přispělo k depresím, stresu i strachu z toho, že nikdy nebude dokonalá.

Tyto pocity jí naštěstí do velké míry přešly, když poznala rappera Machine Gun Kellyho. S tím je už zhruba rok moc šťastná, daří se jí ale i po pracovní stránce, její kariéra ožívá, příští rok se například objeví v hlavní roli nových Expendables po boku Jasona Stathama či Sylvestera Stalloneho. Ostatně i výše zmíněný blond přeliv je kvůli roli ve filmu Johnny and Clyde, nikoliv změnou vizáže jako takové.

Rapper vysvětlil, proč nosí krev své přítelkyně 1

FOTO: Slavný rapper prozradil, proč nosí krev přítelkyně Megan Fox v náhrdelníku. Co drsného spolu dělali?

reklama