Showbyznys

13. října 2021 15:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Sexy Megan Fox šokovala nečekanou proměnou! Může za to psychická porucha?

Herečka Megan Fox překvapila fanoušky nečekanou proměnou.

Megan Fox patří i v 35 letech stále mezi nejžhavější herečky současnosti. Dívka, která přiváděla mužské publikum k šílenství už od svých 18 let, se fanouškům na Instagramu odhalila jako platinová blondýna. Zároveň na sebe ale prozradila i nepříjemnou pravdu.

Herečka v novém rozhovoru uvedla, že trpí tzv. dysmorfofobickou poruchou, kvůli které je permanentně nespokojená se svým vzhledem. I proto je nucena ho tak často měnit, používat čím dál více make-upu a často navštěvovat plastické chirurgy. Fox trápí psychické problémy už od roku 2009, kdy se stala slavnou díky filmům Transfomers nebo Jennifer’s Body – Bacha, kouše! Od té doby byla konzistentně sexualizována ve filmech i v médiích, což následně přispělo k depresím, stresu i strachu z toho, že nikdy nebude dokonalá.

Tyto pocity jí naštěstí do velké míry přešly, když poznala rappera Machine Gun Kellyho. S tím je už zhruba rok moc šťastná, daří se jí ale i po pracovní stránce, její kariéra ožívá, příští rok se například objeví v hlavní roli nových Expendables po boku Jasona Stathama či Sylvestera Stalloneho. Ostatně i výše zmíněný blond přeliv je kvůli roli ve filmu Johnny and Clyde, nikoliv změnou vizáže jako takové.

Sdílejte článek

Přečtěte si také