Showbyznys

11. listopadu 2021 11:11

redakce Prima Lajk

FOTO: Slavná nebinární zpěvačka uvedla na trh genderově neutrální sexuální hračku! Jak vypadá?

Zpěvačka a televizní hvězda Demi Lovato představila sexuální hračku, která je genderově neutrální.

Americká zpěvačka a bývalá hvězda Disney Demi Lovato v minulosti oznámila, že se necítí být ani ženou ani mužem. Prohlásila se za nebinární osobu a nechává se oslovovat „oni“ (they). Koncem března se dokonce rozešla i se svým snoubencem, hercem Maxem Ehrichem, kvůli tomu, že má příliš homosexuální sklony na to, aby se provdala za muže a byla s ním celý život.

Nyní Lovato přišla na trh se žhavou novinkou pro všechny, kteří nesnášejí škatulky a nálepky. Na svém instagramovém profilu představila genderově neutrální sexuální hračku. „Představuji vám Demi Wand! Chtěla jsem vytvořit svou vlastní sexuální hračku, která odstraňuje stigma z potěšení a pozvedne sexuální požitek na další úroveň,“ napsala Demi Lovato k fotce žhavé novinky.

Demi Wand se představuje jako jeden z nejkvalitnějších hůlkových vibrátorů, který je k dostání ve dvou neutrálních barvách – ve žluté a pudrové. „Není lepšího pocitu než vzít sexuální potěšení do vlastních rukou. Až příliš dlouho jsme předstírali, že nejsme sexuální bytosti. Je načase, abychom to změnili. Všichni si zasloužíme orgasmus,“ napsala Lovato v tiskové zprávě s tím, že je revoluční vibrátor určen pro všechny typy těl.


Přečtěte si také