návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

FOTO: Slavný herec si udělal srandu z drsňáka Rocka nejděsivější fotkou všech dob! Jak mu to svalovec oplatil?

Fotka, kterou jsme nikdy nechtěli vidět.
Vydáno: 02.05.2018
Rock se podělil o fotku své nové dcery
Autor: profimedia.cz Rock se podělil o fotku své nové dcery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwayne „The Rock“ Johnson a jeho přítelkyně Lauren Hashian oznámili před několika dny narození jejich nové holčičky Tiany Gia Johnson. Pár dní nato herec a blízký přítel Johnsona, Kevin Hart sdílel upravenou fotku Rocka s miminkem na svůj Instagram. Nebudeme vám lhát, je to jedna z nejděsivějších fotek, jakou jsme kdy viděli.

Hart sdílel fotku s popiskem: „Internet bude navždy nepřemožitelný. Tohle je neuvěřitelně vtipné.“ No, není to úplně nevtipné, Rockova reakce na fotku nás ale pobavila o něco víc. Fotku totiž vzal a přidal k ní malou básničku, která končí tím, že miminko Kevin pochází z jiného otvoru, než ze kterého děti běžně vylézají. Celou ji najdete po kliknutí na fotku níže.

 

Příspěvek sdílený therock (@therock),


To ale stále nebyl konec. Poslední slovo si totiž opět vzal Kevin Hart. Vzpomínáte, když jsme psali, že předchozí fotka je jedna z nejděsivějších vůbec? Tak tohle je ta nejděsivější. Hart na ní totiž chová na prsou malého šedivého Rocka a… no, raději se na to mrkněte sami.


A kterému z borců fandíte v tomhle internetovém pošťuchování vy?

Článek je zařazen v: Dwayne Johnson , The Rock , Kevin Hart , herec , miminko , děsivé foto , prank