FOTO: Snoop Dogg svému baliči jointů zvyšuje plat! Kolik byste si na téhle pozici vydělali?

Rapper Snoop Dogg zaměstnává profesionálního baliče jointů.

Pro milovníky marihuany by tohle byla zřejmě práce snů. Rapper Snoop Dogg si této pracovní pozice zřejmě velice váží, jelikož se svému zaměstnanci rozhodl výrazně přidat. Důvodem je prý zvyšující se inflace. Asi jste si mohli všimnout, že známý hudebník v ruce vždy drží perfektně ubalené „brko“ a není to náhoda. Má na to lidi!

V roce 2019 se na veřejnost poprvé dostala informace o tom, že si najal člověka, který mu bude dělat profesionálního baliče jointů. Pro někoho, jako je Snoop je tahle pozice opravdu velice vážená. „Je to o načasování. O sakra skvělém načasování. Je to jeho práce, jeho zaměstnání. V jeho životopise stálo, že je profesionální balič jointů. Pokud jste skvělí v něčem, co potřebuju, najmu si vás,“ vyprávěl v minulosti v jednom rozhovoru Snoop Dogg.

A jak je tato pozice placená? „Vydělá si něco mezi 40 až 50 tisíci dolary za rok (v přepočtu něco mezi 900 tisíci až 1 milionem korun). Má trávu zadarmo a cokoliv, co mám já, dostane i on. Například nějaké oblečení a tak dále,“ řekl rapper v The Howard Stern Show. „Sledoval jsem ho tak 40 minut a pro někoho, kdo kouří trávu tak moc jako já, to bylo naprosto fascinující,“ popisoval rapper umění svého baliče.

Sdílejte článek
Štítky marihuana Snoop Dogg jointy

Přečtěte si také