Rapper naštval fanoušky
Autor: profimedia.cz Rapper naštval fanoušky

Fanoušci Snoop Doggovi vzkazují, že skončí v pekle! Neuvěříte, do čeho si balí jointy

Tamara F. . Publikováno: 21.01.2022
Fanoušci považují rappera za beznadějného neznaboha.

reklama

Jestli potřebujete věřit v lásku, podívejte se na Snoop Dogga a marihuanu, protože větší milostný příběh nenajdete. Rapper je svou láskou ke kouření trávy proslulý a mlžný opar ho pronásleduje na každém kroku. Není divu, že si na balení jointů dokonce najmul i člověka, který je neustále po ruce.

Vždycky ho ale neměl, a tak si musel trávu balit vlastnoručně. V jednom z dávných rozhovorů dokonce přiznal, že si musel jednou jointa ubalit z kousku papíru z Bible, protože neměl papírky. „Tak já se přiznám,“ začal Snoop Dogg. „Jednou jsme byli s kámošema v Londýně, to bylo ještě v roce 1996, a došly nám všechny papírky,“ vzpomínal.

„Jenže my jsme si potřebovali nutně zahulit, že jo. Takže jeden kámoš na nás ‚Hele, můžeme použít stránku z Bible‘. No, tak jsme utrhli první papír, protože jsme nechtěli poničit písmo svaté, a ubalili jsme z toho pět jointů. Odpusť mi to, Bože,“ vyzpovídal se rapper, který tuto část rozhovoru nasdílel na svůj Instagram.

Okamžitě se však strhla lavina kritiky od fanoušků, kteří Snoop Dogga považují za neznaboha. „Bůh ti to neodpustí a všichni půjdete do pekla!“ vzkázal rapperovi jeden z uživatelů. „Tak tohle si fakt přehnal, kámo,“ napsal další zklamaný fanoušek.

 

Megan Fox a Machine Gun Kelly už plánují svatbu

Zásnubní prsten Megan Fox je upravený tak, že když ho sundá, zraní se! Neuvěříte, kolik stál

 

Megan Fox a Machine Gun Kelly už plánují svatbu

Zásnubní prsten Megan Fox je upravený tak, že když ho sundá, zraní se! Neuvěříte, kolik stál

Rapper Jim Jones

Známého rappera učila líbat vlastní máma. Chtěla mu ukázat, jak to má správně dělat

reklama