Zásnubní prsten Megan Fox je upravený tak, že když ho sundá, zraní se! Neuvěříte, kolik stál

Machine Gun Kelly nechal vyrobit pro Megan Fox speciálně upravený zásnubní prsten na míru.

Minulý týden oběhla všemi médii zpráva o zásnubách sexy herečky Megan Fox s rapperem Machine Gun Kellym, vlastním jménem Colsonem Bakerem. Při romantickém večeru na Portoriku MGK poklekl a oslnil vlastnoručně designovým zásnubním prstenem, kterému by nikdo neřekl ne.

Rapper nechal šperk navrhnout renomovaným klenotníkem Stephenem Websterem, proslulým návrhářem klenotů. Společně se rozhodli do prstenu zasadit dva kameny ve tvaru kapek, představující narození páru. Megan má zelený a MGK čirý diamant. „Protkány jsou dvojitými kroucenými kroužky, které se k sobě přitahují jako dvě poloviny stejné duše tvořící jemné srdce,“ popsal zamilovaný hudebník časopisu Vogue.

Drahé kameny však nejsou tím jediným, proč je zásnubní prsten tak specifický. „Ve skutečnosti to jsou dva prsteny, které k sobě drží silný magnet. Okolo jsou navíc malé trny, takže když se ho Megan pokusí sundat, zabolí ji to,“ vysvětlil Machine Gun Kelly, který věří, že „láska je bolest“.

Cena zásnubního prstenu odhaduje až na astronomickou částku 6,4 milionů korun. „Smaragd a diamant mají každý přibližně šesti karátů a vypadá to, že jejich kvalita je opravdu špičková,“ nechal se slyšet odborník na drahé kameny a šperky Mark Broumand.


Přečtěte si také