VIDEO: Sexy Megan Fox se zasnoubila se slavným rapperem! Na oslavu si navzájem pili krev

Tak a je to oficiální, rapper Machine Gun Kelly a herečka Megan Fox se zasnoubili. Kdy bude svatba?

Sexy herečka Megan Fox a známý rapper a už i taky herec Colson Baker aka Machine Gun Kelly se zasnoubili. Při romantickém večeru předložil rapper vlastnoručně designovaný zásnubní prsten a herečka v slzách dojetí řekla své ano.

Na svém Instagramu pak Fox doslova napsala: „O rok a půl později, poté, co jsme si prošli peklem a nasmála jsem se s ním víc, než jsem si myslela, že je možné, se mě zeptal, jestli si ho vezmu. A stejně jako v každém předchozím životě i v každém následujícím, byla má odpověď ano. A pak jsme se napili navzájem vlastní krve.“ Čím jiným totiž zapít takovou veselou událost než něčí krví, že ano?

Pár se každopádně seznámil v roce 2020, herečka předtím byla ve vztahu s Hercem Brianem Austinem Greenem, s nímž má i tři děti. Pro Bakera, který už má také jednu dceru, to bude první manželství. Loni jsme každopádně o dobrodružstvích a velké lásce mezi rapperem a Fox četli pravidelně, zásnuby tak byly nejspíš jen otázkou času. Snad to tedy páru vydrží a co nevidět dojde i na samotnou svatbu. Na video ze zásnub se teď můžete podívat níže.


Přečtěte si také