FOTO: Vnadná kráska odmítla Dana Bilzeriana! Ten ji ale pořádně utřel. Jak to vypadá na jeho party?

Znáte ty fotky plné sexy holek, které Dan Bilzerian věší na internet? Není to tak spontánní party, jak by se mohlo zdát.

Třiadvacetiletá Skye Wheatley, která získala třetí místo v australském Big Brotheru, odmítla kompletně zaplacený výlet do Spojených států na party s Danem Bilzerianem. „Vypadalo to riskantně. Nejdřív jsem si řekla ok, kdo nechce, aby mu za party zaplatili,“ říká Skye, která vypadá přesně jako z fotek z Bilzerianových večírků.

S cestou souvisela smlouva, kterou by Skye musela podepsat. Do toho se jí moc nechtělo a tak se ptala Bilzerianova zástupce dál. Když ji zajímalo, jestli bude muset s pokerovým hráčem spát, dostalo se jí odpovědi, že ne, ale pokud na to vlétne s někým z VIP hostů, bude muset následně podepsat další smlouvu… Skye se tedy rozhodla, že Bilzeriana odmítne a ještě o praktikách organizace jeho večírků promluví, to Bilzeriana namíchlo a zveřejnil odpověď. V ní píše, že za party holkám neplatí. A ačkoli prý není proti placenému sexu, pro něj by to bylo jako platit za vzduch! Celé prohlášení najdete v galerii. Kdo podle vás má pravdu?

Sdílejte článek
Štítky USA Skye Dan Bilzerian

Přečtěte si také