Kate Perry je poprvé maminkou 1
Autor: profimedia.cz Kate Perry je poprvé maminkou 1

FOTO: Zpěvačka Katy Perry a Orlando Bloom přivítali na svět prvního potomka! Mají kluka, nebo holčičku?

rd. Publikováno: 27.08.2020
Slavný pár Katy Perry a Orlando Bloom se stali rodiči. Narodila se jim krásná holčička.

reklama

Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom se stali rodiči. Slavná Perry je maminkou poprvé, Bloom už má děti z předchozího vztahu. Pár na svět přivítal holčičku, kterou pojmenoval krásně nevinným jménem Daisy Dove Bloom.

Spolu s první fotkou miminka připojili rodiče také charitativní zprávu od organizace UNICEF, jíž jsou ambasadoři. V té Perry s Bloomem uvedli, že jsou si vědomi, jaké mají štěstí, a že ne každý to má tak snadné jako oni. Každopádně přejeme novopečeným rodičům hodně štěstí a zdraví a ať si svého potomka užívají.

Celý jejich příspěvek si můžete přečíst níže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Posted @withregram • @unicef Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

 

Damian a Elizabeth Hurleyovi

GALERIE: 18letý syn slavné herečky jako by jí z oka vypadl! Vážně byste poznali, že to je chlap?

Orlando Bloom a Katy Perry 1

Orlando Bloom držel přísný celibát před seznámením s Katy Perry! Jak dlouho neměl sex?

reklama