Kristen Stewart a její nahé fotky.
Autor: fappening.so Kristen Stewart a její nahé fotky.

GALERIE 18+: Na internet unikly hanbaté fotky Kristen Stewart. Hvězda Stmívání při intimních hrátkách s přítelkyní!

Publikováno: 23.08.2017
Fotky, které nikdy neměly spatřit světlo světa!

reklama

Pamatujete si na kauzu Fappening, při které internetoví hackeři zveřejnili nahé fotky slavných celebrit v čele s Jennifer Lawrence, Kate Upton a před několika měsíci dokonce i Emmy Watson? Tak nyní tu máme evidentně další kolo, v němž budou slavné herečky doplácet na své neuvážené fotky v mobilu a sprosté nahotinky. Tentokrát to totiž od hackerů schytala hvězda filmové ságy Stmívání, Kristen Stewart!

Nová holka Harryho Stylese se nebojí to rozjet

GALERIE 18+: Nová sexy přítelkyně Harryho Stylese ve žhavé trojce! Božská modelka ukázala na nahých záběrech doslova vše!

Ta se na soukromých fotkách nejen fotí nahá, ale navíc na nich ukazuje své soukromé hrátky s přítelkyní a slavnou modelkou Stellou Maxwell! A nutno říct, že se tahle milenecká dvojice opravdu umí odvázat a některé fotky jsou tak sprosté, že jsme je ani nemohli dát do galerie.

Dvojice si totiž fotila opravdu všechny své intimní partie. Herečka už celou situaci samozřejmě řeší se svými právníky a zvažuje adekvátní kroky. A nutno říct, že ty choulostivé fotky jsou opravdu jen pro dospělé!

Gabrielle Hecl a její nahá fotka.

GALERIE: Youtuberka Gabrielle Hecl se pochlubila svou NAHOU fotkou! Co všechno na ní ukázala?

Za co jí lidé nadávají?

GALERIE: Sexy modelka rozzuřila svou NAHOU fotkou statisíce lidí. Neuvěříte, čím je tolik naštvala!

reklama