Showbyznys

14. září 2016 15:58

Tereza Javorová

GALERIE 18+: Trapas! Modelka neuhlídala odvážné rozparky ve vagina-šatech. Všichni viděli její rozkrok...

Je to nový trend, který zachvátil showbyznys. Celebrity hromadně sundávají kalhotky a odvážně chodí naostro po červeném koberci. Tohle jsou šaty budoucnosti: Vagina dress.

V překladu jsou "vagina dress" doslova "vaginální šaty". Není to však žádný úbor, který by vám předepsal váš gynekolog, ale nejnovější hit červeného koberce. Jelikož celebrity už ukázaly téměř vše a průhledné materiály nejsou evidentně tolik rafinované a odvážné, výstřiny okoukané a holá záda nudná, je na čase na těžší kalibr. Odhodit kalhotky a všem to dát patřičně najevo.

Vagina dress tak vypadají jako luxusní róba, ale jen dokud nesjedete pohledem k rozparkům. Ty jsou totiž přes třísla až k bokům, ale pozor, kůži nepřetínají žádné šňůrky od kalhotech. Celebrity chodí zcela naostro a jejich klín překrývá jen volný kus látky. Ten však rozhodně není lehké uhlídat. Stačí, aby lehce zafoukal vítr a krásky okamžitě odhalí svoje neintimnější místa.

Takový trapas se nedávno stal italské modelce Giulii Salemi, která oblékla oranžové volné šaty. Při focení se jí však kus látky odhrnul a všichni uviděli její vyholený klín.

Přijdou vám "vagina dress" rajcovní, nebo nevkusné? Podívejte se!


Přečtěte si také