GALERIE: Billie Eilish otevřeně promluvila o svém těle. K čemu se přiznala a co jí nahání strach?

Ani známé hvězdy nejsou se svým vzhledem vždy spokojené. To platí i pro mladou zpěvačku Billie Eilish, která roky trpěla kvůli svému tělu depresemi.

Pokud si myslíte, že s vnitřními démony bojují jen „obyčejní“ lidé, jste na velkém omylu. Devatenáctiletá zpěvačka Billie Eilish je v mnoha ohledech jako každá jiná dívka v dospívajícím věku. Trápí ji problémy s kluky, akné a sebevědomím. V rozhovoru pro britský deník The Guardian dokonce prozradila, že je pro ni velmi těžké se nesrovnávat s ostatními.

Je těžké si představit, že celosvětová hvězda, která vyprodává koncertní haly, se necítí být výjimečná. „Nejde o to, že bych nebyla spokojená se svým životem. Já jen nejsem spokojená se svým tělem, ale kdo je?“ přiznala Eilish, která své tělo vždy schovávala pod pytlovitým oblečením.

Zpěvačka uvedla, že nadměrné oblečení nosila hlavně proto, aby zakryla své nedokonalosti a neukázala něco, co by pro ni bylo nelichotivé. „Mám ke svému tělu opravdu hrozný vztah, ale snažím se od toho oprostit,“ řekla v rozhovoru. Před pár měsíci dokonce vystoupila ze své komfortní zóny a nechala se vyfotografovat pro ikonický časopis Vogue jen ve spodním prádle. Reakce fanoušků ji ale velmi zklamaly, protože kromě pozitivních ohlasů se dočkala i velké kritiky na její tělo, což muselo být pro mladou dívku, která svádí vnitřní boje, opravdu těžké.


Přečtěte si také