Kdo vyhrál Slavíka?
Autor: profimedia.cz a facebook.com Kdo vyhrál Slavíka?

GALERIE: Českého slavíka si odnesli Karel Gott a Lucie Bílá. Radoval se i kontroverzní Ortel?

Publikováno: 26.11.2016
Došlo v populárních hudebních cenách vůbec k nějakému překvapení?

reklama

 V pražském Hudebním divadle Karlín se dnes večer předávaly tradiční hudební ceny Český slavík Mattoni. Pokud jste ovšem očekávali nějaké překvapení, doufali jste marně. Ani tento rok totiž nedošlo k žádnému razantnímu překvapení a hlavní ceny pro nejoblíbenější hudební umělce roku si rozebrali už tradiční vítězové. 

Odešla pohádková legenda.

GALERIE: Zemřel představitel Krakonoše, nejoblíbenější pohádkové postavy. Kolik mu bylo let?

pražském Hudebním divadle Karlín se dnes večer předávaly tradiční hudební ceny Český slavík Mattoni, který jako každý rok ocenil ty nejoblíbenější hudební umělce. Pokud jste ovšem očekávali nějaké překvapení, doufali jste marně. Ani tento rok totiž nedošlo k žádnému razantnímu překvapení a hlavní ceny si rozebrali už tradiční vítězové. 
Svého devatenáctého Slavíka si odnesla v kategorii zpěvaček Lucie Bílá, mezi kapelami se opět radoval Kabát. Kontroverzní skupina Ortel, která loni během předávání všechny překvapila vysokým umístěním, se tak ani tentokrát výhry nedočkala a musela se spokojit se stříbrným umístěním. Svého již jednačtyřicátého Slavíka pak získal samozřejmě Karel Gott, za něhož převzala cenu dcera Charlotte Ella. Také zde skončil druhý Tomáš Ortel. Karel Gott se stal také Absolutním Slavíkem a nazpíval také nejoblíbenější píseň roku posluchačů rádia Impuls, hit Země vstává. Objevem roku se pak stal zpěvák Pekař a v kategorii Slavíci bez hranic vyhrála slovenská kapela No Name.
Zpěvačky
1. Lucie Bílá
2. Lucie Vondráčková
3. Ewa Farna
Zpěváci
1. Karel Gott
2. Tomáš Ortel
3. Michal David
Skupiny
1. Kabát
2. Ortel
3. Chinaski
Absolutní Slavík:
Karel Gott
Slavíci bez hranic
No Name
Objev roku
Pekař
Hvězda internetu:
Porty
Nejoblíbenější píseň roku rádia Impuls:
Karel Gott – Země vstávV pražském Hudebním divadle Karlín se dnes večer předávaly tradiční hudební ceny Český slavík Mattoni, který jako každý rok ocenil ty nejoblíbenější hudební umělce. Pokud jste ovšem očekávali nějaké překvapení, doufali jste marně. Ani tento rok totiž nedošlo k žádnému razantnímu překvapení a hlavní ceny si rozebrali už tradiční vítězové. 

Svého devatenáctého Slavíka si odnesla v kategorii zpěvaček Lucie Bílá, mezi kapelami se opět radoval Kabát. Kontroverzní skupina Ortel, která loni během předávání všechny překvapila vysokým umístěním, se tak ani tentokrát výhry nedočkala a musela se spokojit se stříbrným umístěním. Svého již jednačtyřicátého Slavíka pak získal samozřejmě Karel Gott, za něhož převzala cenu dcera Charlotte Ella. Také zde skončil druhý Tomáš Ortel. Karel Gott se stal také Absolutním Slavíkem a nazpíval i nejoblíbenější píseň roku posluchačů rádia Impuls, hit Země vstává. Objevem roku se pak stal zpěvák Pekař a v kategorii Slavíci bez hranic vyhrála slovenská kapela No Name.

Zpěvačky:

1. Lucie Bílá

2. Lucie Vondráčková

3. Ewa Farna

Zpěváci:

1. Karel Gott

2. Tomáš Ortel

3. Michal David

Skupiny:

1. Kabát

2. Ortel

3. Chinaski

Absolutní Slavík: Karel Gott

Slavíci bez hranic: No Name

Objev roku: Pekař

Hvězda internetu: Porty

Nejoblíbenější píseň roku rádia Impuls: Karel Gott – Země vstává

Nejstreamovanější česká skladba - Ben Cristovao - Asio

Sandra Nováková je jednou z osobností, o které se píše, že zemřela.

Zprávy o falešných úmrtích se šíří internetem: Pochovali Jágra, Novákovou i Gotta. Kdo za tím stojí?

reklama