Showbyznys

23. února 2016 16:04

Tereza Javorová

GALERIE: Co o vás prozradí tvar zadku? Budete se divit!

Zadek není jenom místem, na kterém se sedí a na které se často kouká. Jeho tvar může prozradit důležité infomace o vašem zdraví!

1. Hranatý zadek. Připomíná písmeno H

Tuk se vám nejspíše ukládá na bocích a dělají se vám tzv. madla lásky. Kvůli tomu váš zadek vypadá jako čtverec a na pohled je plochý. Tuk na bocích značí, že se stresujete a máte špatnou životosprávu. Odstranit ho nebude vůbec jednoduché, ale díky intenzivnímu kardiocvičení a zdravému stravování to přece jen dokážete!

2. Kulatý zadek. Připomíná písmeno O

Tuk se vám na oblém zadečku ukládá rovnoměrně a díky tomu vypadají půlky šťavnatě. Přesto byste měli ale cvičit, aby byl zadek pevný a ne rozkydlý.

3. Srdcovitý zadek. Připomíná písmeno A

Zadek do tvaru hrušky nebo taky srdce je u žen velmi žádaný. Často je totiž spjat i s vosím pasem, a tak symbolem ženskosti. Při tomto tvaru se tuk ukládá v dolní části půlek, ale je třeba často cvičit a zdravě jíst, protože tento tvar nahrává ztrátě estrogenu – tedy pružnosti a pevnému tvaru. Díky dřepům jej budete mít opět pevný.

4. Obrácený zadek. Připomíná písmeno V

Často bývá vidět u starších žen. Může za to ztráta estrogenu a ukládání tuku v oblasti břicha. Vyhnout se zadku do tvaru V můžete jen intenzivním cvičením a správnou životosprávu. Genetické dispozice však stejně příliš neovlivníte.

Sdílejte článek
Štítky cvičení zadek ztráta životospráva tuk

Přečtěte si také